Advert

Samsun'da ihraç edilen öğretmenlerin isimleri

Samsun Haber - Samsun'da ihraç edilen öğretmenler, İhraç edilen öğretmenler, Fetö operasyonu Samsun öğretmenler, Samsun'da atılan öğretmen isimleri, Samsun'da ihraç edilen öğretmen isimleri...

Samsun'da ihraç edilen öğretmenlerin isimleri

Samsun'da ihraç edilen öğretmenler, İhraç edilen öğretmenler, Fetö operasyonu Samsun öğretmenler, Samsun'da atılan öğretmen isimleri, Samsun'da ihraç edilen öğretmen isimleri...İhraç edilen öğretmenler ile ilgili yeni gelişme var. MEB kurumdan uzaklaştırdığı toplam ihraç sayısını açıkladı.

Resmi Gazete'de yer alan 672 sayılı KHK ile terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yap ile irtibatı olan kamu  kurumlarındaki çok sayıda çalışanın işine son verildi.
Hükümet dün gece yayınladığı 3 yeni KHK ile kamuda FETÖ ile bağlantısı tespit edilen 50 bin 589 kamu çalışanını ihraç etti. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan ihraç edilen ve aralarında öğretmenlerinde bulunduğu memur sayısı 28 bin 163 olarak açıklandı. 

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLER TAM LİSTESİ


Samsun'da ihraç edilen öğretmenler İhraç edilen öğretmenler Fetö operasyonu Samsun öğretmenler Samsun'da atılan öğretmen isimleri Samsun'da ihraç edilen öğretmen isimleri...
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesi Kitap Fuarı'na büyük ilgi
Bafra Belediyesi Kitap Fuarı'na büyük ilgi
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Büyükşehir'de
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Büyükşehir'de