Advert

Samsun'da '15 Temmuz Milli İrade Yükselişi' sergisi

Samsun Haber - Samsun Ak Parti İl Başkanlığı'nca hazırlanan '15 Temmuz Milli İrade Yükselişi' Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin tarafından açıldı.

Samsun'da '15 Temmuz Milli İrade Yükselişi' sergisi

Sergide 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi ve demokrasi nöbetlerinde, fotoğraf karelerine yansıyan görüntülerinden oluşan bir sergi oluşturdu. Anadolu Ajansı'nın katkılarıyla oluşturulan '15 Temmuz Milli İrade Yükselişi' sergisi Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi. Birçok fotoğrafın yer aldığı sergide İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bazı illerde objektiflere yansıyan fotğraflara yer verildi. Sergide 15 Temmuz şehitleri Dayanışma Kampanyası afişine de yer verildi.


Sergiye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve bir çok vatandaş katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miraç Çağrı Aktaş Samsun'da hayranları ile buluştu
Miraç Çağrı Aktaş Samsun'da hayranları ile buluştu
OMÜ'nün 12. Tanıtım Günü ne zaman yapılacak?
OMÜ'nün 12. Tanıtım Günü ne zaman yapılacak?