Advert
Advert

Kavak'ta bayramlaşma merasimi

Atatürk Parkı'nda gerçekleşen bayramlaşma programına, Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Kavak Garnizon Komutanı Üsteğmen Abdulkadir Kütükçü, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, , Kavak Emniyet Müdürü Adil Öztırak, Kavak Belediye Meclis Üyeleri, Kavak Daire amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Kavak'ta bayramlaşma merasimi
Kavak'ta bayramlaşma merasimi Yalçın Karataş

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan bayramlaşma programında konuşma yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu şunları söyledi; "Zor bir süreçten geçtiğimiz şu dönemde birlikteliğimizi ve beraberliğimizi koruyabilmemiz adına toplandığımız bayramlaşma programına katılımın yoğun olması beni çok mutlu etti. Ülkemiz'in ayaklarına vurulmak istenen prangaları  milletimizin iradesi ile söküp attığımız şu dönemde birlikteliğimizin ve beraberliğimizin hiçbir zaman bozulmamasını temenni ediyorum. Buraya katılan herkesin Kurban Bayramını canı gönülden kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Konuşmasına birliktelik ve beraberlik mesajları vererek başlayan Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci şunları söyledi; "Atatürk Parkımızdaki bayramlaşma programımıza katılımın yoğun olması ve tüm siyasi parti temsilcilerinin bir arada omuz omuza burada bulunması ülkemizin zor dönemeçten geçtiği şu günlerde bizlere çok güzel moral kaynağı oluyor. Katılımcılara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyor Kurban Bayramınızı kutluyorum" dedi. hard sex

Programın ardından Atatürk Parkında toplu resim çekinildi ardından protokol üyeleri, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek buradaki personelle de bayramlaştı.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı