Advert

TEB Massey Ferguson Tarla Günleri ile Samsunlu çiftçilerle buluşuyor

Samsun Haber - Tarım sektörüne yönelik ürün ve hizmetleriyle üreticilerin hayatını kolaylaştıran Türk Ekonomi Bankası (TEB) çiftçilere özel avantajlarla katma değer yaratan hizmetlerini Massey Ferguson Tarla Günleri kapsamında tanıtacak. Eylül ve Ekim ayları boyunca 7 farklı ilde gerçekleşecek etkinlik kapsamında TEB, 22 Eylül’de Samsun’daki çiftçilerle buluşacak.

TEB Massey Ferguson Tarla Günleri ile Samsunlu çiftçilerle buluşuyor

Tarım üreticilerine, tarımsal faaliyet gösteren işletmelere ve tesislere özel ürün ve hizmetler geliştirerek sektörde fark yaratan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 22 Eylül’de Samsun’da gerçekleşecek Massey Ferguson Tarla Günleri kapsamında çiftçilerle buluşarak özel avantajlı hizmetlerini aktaracak.
Etkinlik kapsamında çiftçiler tarlada traktörleri test ederken farklı ihtiyaçlarına yönelik özel fırsatlarla buluşma imkânına sahip olacak, TEB standında traktör kredisi avantajından yararlanabilecek. Tarla Günleri etkinlik dizisi kapsamında, belirlenen illerde kurulan stantlarda bekleyen TEB ekibi, üreticilerin mazot, gübre, zirai ilaç, tohum, fide ve yem gibi ihtiyaçlarını kolayca temin edebilmesini, alışverişleri ve nakit çekim işlemleri sonrasında geri ödemelerini hasat vadelerine uygun olarak yapabilmelerini sağlayan TEB Harman Kart’ı ve Tarım Bankacılığı kapsamında sunulan diğer bankacılık ürün ve hizmetlerini üreticiye anlatacak.

Türk Ekonomi Bankası TEB Massey Ferguson Tarla Günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi
Canik Yerel Ekonomi Platformu örnek gösterildi
Sonsuz Acımız Devam Ediyor,Hocalarımızı Unutmayacağız
Sonsuz Acımız Devam Ediyor,Hocalarımızı Unutmayacağız