Advert
Advert Advert Advert

AK Parti İl Başkanı Göksel: 'Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz’

Altı Nokta Körler Derneği'ni ziyaret eden AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Görme engeli kardeşlerimizin daha kolay bir hayat sürebilmeleri adına ilimizde ve ülkemizde, engelleri kaldırmak için çalışıyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Göksel: 'Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz’
AK Parti İl Başkanı Göksel: 'Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz’

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Altı Nokta Körler Derneği Samsun Şube Başkanı Aynur Yiğit ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından gönderilen bastonların teslim edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ziyarette, İl Sosyal İşler Başkanı Mustafa Semizoğlu, AK Parti Samsun İl Ekonomi İşler Başkanı İsmail Hut, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Meliha Bayraktar ve Orhan Tozlu ile İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe hazır bulundu.

IMG_8583.JPG görüntüleniyor

SÜREKLİ TEMAS HALİNDEYİZ

Ziyaret hakkında bilgi veren İl Başkanı Göksel, “AK Parti olarak STK’larla sürekli temas halindeyiz. Bu ziyaretlerle, birlik ve beraberliğimizin gücünü göstermiş oluyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız da özellikle Sivil Toplum Kuruluşları ile olan ilişkiler konusunda önerilerde bulunuyor. STK’larla ve yardımlaşma dernekleriyle sürekli iletişim halinde olup, onların problemlerini gidermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda belediyelerimizle, kamu kurumlarımızla da koordineli çalışmalarımız var. Görme engeli kardeşlerimizin daha kolay bir hayat sürebilmeleri adına ilimizde ve ülkemizde, engelleri kaldırmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalar yalnızca görme engelli kardeşlerimiz için değil, tüm engel grupları için de yapılıyor. İlişkilerimizin soğumaması amacıyla karşılıklı ziyaretlerimizi gerçekleştirmeliyiz. Bu ziyaretimizin amacı, Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından gönderilen bastonları teslim etmekti. Fakat biz sadece bu amaçla ziyareti gerçekleştirmedik. Görme engelli kardeşlerimizin sorunlarını da dinlemek ve onların sorunlarına ortak olmak amacıyla ziyaretimizi yaptık. Elimizden gelebilecek konularda da onlara destek olabilmek adına görüşmelerimizi ve çalışmalarımızı yapacağız” diye konuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve beraberindeki heyetin derneklerine gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Altı nokta Körler Derneği Samsun Şube Başkanı Aynur Yiğit ise teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı
16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı
Sağlıkta Ar-Ge ve inovasyon sempozyumu düzenlenecek
Sağlıkta Ar-Ge ve inovasyon sempozyumu düzenlenecek