Advert

Melis Kalkavan ve Murat Erdoğan dünyaevine girdi

Cumhuriyet Halk Partisi 24. Dönem Milletvekili İhsan Kalkavan geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde tedavi görüyor, sağlık problemlerinden dolayı dışarı çıkamıyordu. Kalkavan, kızı Melis'in nikah merasimine katılmak için aylar sonra dışarı çıktı. Kalkavan'ı gören sevenleri ona büyük ilgi gösterdi.

Melis Kalkavan ve Murat Erdoğan dünyaevine girdi
Melis Kalkavan ve Murat Erdoğan dünyaevine girdi Yalçın Karataş
Advert

CHP Samsun eski Milletvekili İhsan Kalkavan'ın kızı Melis Kalkavan OMÜ Konukevi'nde gerçekleştirilen nikah tören ile evlendi. 

CHP 24. Dönem Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan'ın kızı Melis Kalkavan, Doç. Dr. Murat Erdoğan ile hayatını birleştirdi. 
Geçtiğimiz yıl geçirdiği rahatsızlığın ardından kızı Melis Kalkavan'ın mutlu gününe tanıklık eden İhsan Kalkavan'a ilgi yoğun oldu.

Hakem Mete Kalkavan'ın kızkardeşi olan diş hekimi Melis Kalkavan ile 19 Mayıs Üniversitesi'nde olan Ortopedist Doç. Dr. Murat Erdoğan, OMÜ Konukevinde nikah töreninde dünya evine adım attı.

KÖKTAŞ'TAN DUYGULANDIRAN KONUŞMA

Baba Kalkavan'ın Samsun'daki her düğüne, cenazeye, hasta ziyaretine iştirak ettiğini dile getiren ve hastalığı boyunca kendisiyle yakından ilgilenen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, katılımcılara duygusal anlar yaşattı.
CHP'nin mevcut yönetiminden yalnızca CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun katılırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu telgraf göndererek, çiftin evliliğini kutladı.

Gazeteniz Olsun.com olarak, Kalkavan ve Erdoğan ailelerini tebrik eder, genç çifte mutluluklar dileriz.

Melis Kalkavan Doç. Dr. Murat Erdoğan CHP eski Milletvekili İhsan Kalkavan Seyit Torun Ordu Milletvekili Seyit Torun
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engin     0000-00-00 Tebrik ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek