Advert
Advert

AK Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı gerçekleştirildi

Bakan Çağatay Kılıç, ‘’Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak özellikle FETO ile olan mücadelede gençlerin onların ellerine düşmemesi, onların herhangi bir şekilde etkisi altında kalmadan yollarına devam etmeleri noktasında en önemli ortaklarımızdan birisi şüphesiz ki AK Parti’nin dinamik ve her zaman görev başında olan gençlik kollarımızdır’’ dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı gerçekleştirildi
AK Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı gerçekleştirildi Yalçın Karataş

Gençlik ve Spor Bakanı Akıf Çağatay Kılıç,  Kızılcahamam’da düzenlenen AK Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı programına katıldı. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı programda konuşan Bakan Çağatay Kılıç, tecrübe paylaşımının önemine değinerek, ‘’Ak Parti’nin içerisindeki tecrübe paylaşımı ve siyasi anlamdaki hayat tecrübesi ile bu kadroların geleceğe yürüyüşüne devam edelim. Sayın başbakanımızın göreve geldiği günden itibaren gençlerle ilgili yaptığı çalışmaları hepiniz yakından takip ediyorsunuz. Ama özellikle daha önceki görevi esnasında da gerçekten bizim daha önceki yaptığımız görevlerde de hep en büyük yardımcılarımızdan, en büyük destekçilerimizden birisi sayın başbakanımız olmuştur. Bundan dolayı da sizlerin huzurunda kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum.’’ Şeklinde konuştu. 
 
FETÖ ile mücadelede gençliğin yerine de değinen Bakan Çağatay Kılıç, ‘’Gençlik kollarının çalışmaları içerisinde gerçekten önemli bir yer tutan özellikle üniversite gençliği üzerindeki yeni çalışmaları ve adımları çok değerli. Bizim Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak özellikle FETÖ terör örgütüyle olan mücadelede gençlerin onların ellerine düşmemesi, onların herhangi bir şekilde etkisi altında kalmadan yollarına devam etmeleri ve hayatlarını geliştirmek için yaptığımız çalışmalarda en önemli ortaklarımızdan birisi şüphesiz ki Ak Parti’nin dinamik ve her zaman görev başında olan gençlik kollarımızdır” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı