Advert
Advert Advert

Gençler Demokrasi Kampı'nda buluşuyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gençler arasında demokrasinin ilke ve değerlerinin yaygınlaşmasını sağlamak, yakın tarihimizde demokrasiye yapılan müdahalelerle demokrasinin önemini vurgulamak ve demokrasi kültürünü pekiştirmek amacıyla ‘Demokrasi Kampı’ düzenlenecek.

Gençler Demokrasi Kampı'nda buluşuyor
Gençler Demokrasi Kampı'nda buluşuyor Yalçın Karataş

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gençler arasında demokrasinin ilke ve değerlerinin yaygınlaşmasını sağlamak, yakın bursa escort tarihimizde demokrasiye yapılan müdahalelerle demokrasinin önemini vurgulamak ve demokrasi kültürünü pekiştirmek amacıyla ‘Demokrasi Kampı’  düzenlenecek.

Antalya Duacı Kampı’nda 17-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyona,  18- 22 yaş grubu arasında 220 genç katılacak. Demokrasi Kampı'nda, ‘Demokrasiye Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz Darbe Girişimi’, ‘Türkiye’nin Anayasa İhtiyacı’, ‘Türkiye’de İnsan Hakları’ ve ‘Ortadoğu’da Yakın Tarih’ konularında seminerler verilecek.

Bu çerçevede Demokrasi Kampı'nda; Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Selim Cerrah, Kırıkkale  Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cennet Uslu,  KSÜ Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr İsmail Altınöz gençlerle buluşacak.

Demokrasi Kampı Demokrasi Kampı ne zaman başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da karşıt görüşlü gruplar arasında kavga çıktı
Samsun'da karşıt görüşlü gruplar arasında kavga çıktı
Samsun İlkadım esnaflarından Cavit Yıldırım'a destek
Samsun İlkadım esnaflarından Cavit Yıldırım'a destek