Advert
Advert

TÜGVA'dan öğrencilere motivasyon

TÜGVA Samsun İl Temsilciliği gençlerin yoğun ders programında stres atmaları, motivasyonlarını sağlamak amacıyla doğa gezi gerçekleştirdi.

TÜGVA'dan öğrencilere motivasyon
TÜGVA'dan öğrencilere motivasyon
Advert

Gençlerin eğitimi ve gelişimi konusunda bir çok alanda çalışma yürüten Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA),  sosyal aktivitelerle de motivasyon sağlıyor. Eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından yoğun bir ders programına giren öğrenciler TÜGVA Samsun İl Temsilciliği, tarafından gerçekleşen gezi ile Vezirköprü ilçesinde bulunan Şahinkaya Kanyonu'nda stres attı.

TÜGVA bünyesinde kurslara katılan öğrenciler sosyal aktivite ile hem kaynaştı hem de motivasyon sağladı. Atakum ve Veziköprü Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşen gezi sonunda öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. TÜGVA Ortaokul ve Lise Koordinatörlüğü temsilcilerinin eşlik ettiği öğrenciler gölde tekne ile gezdi, doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, yoğun bir ders programına giren öğrencilerin sosyal aktivitelerle motivasyonlarının da sağlanmaya çalışıldığını belirtti. Gençlerin en iyi eğitimi almaları için vakıf olarak destek vermeye çalıştıklarını ifade eden Durmuşoğlu, "Gezilerle öğrencilerimize motivasyon sağlarken bir yandan da şehrimizin doğal güzelliklerini görme imkanı sunuyoruz. Sosyal aktivitemize destek veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'e teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama