Advert
Advert Advert Advert

TÜRFAD’ın 17. şubesi Bodrum'da açıldı

Türkiye genelinde 16 şubesi bulunan Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD), 17'inci şubesi Bodrum'da kuruldu. Derneğin Bodrum şubesinin başkanı Bodrumspor'un eski başkanlarından Semih Nalbantoğlu oldu.

TÜRFAD’ın 17. şubesi Bodrum'da açıldı
TÜRFAD’ın 17. şubesi Bodrum'da açıldı Yalçın Karataş

Bir restoranda kuruluş yemeği düzenlenen derneğin gecesine TÜRFAD Genel Başkanı Aydın Begiter, TFF 1. Lig ekibi Eskişehirspor'un kulüp başkanı, derneğin de Başkan Vekili olan Halil Ünal, genel merkez yönetim kurulu üyeleri şube başkanları ve Bodrum'da kurulan şubenin yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
      Derneğin Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu, "Futbol dostluluğunun birçok şeyin önünde olduğunu ifade eden Kullukçu "İnsanlar Yaşarken de anılmalıdır” diye bir projemiz var. Bu projemizi tüm illerimizde devam ettiriyoruz" dedi.
       Bodrum şubesi başkanı olarak belirlenen Semih Nalbantoğlu, dernek adına güzel çalışmalar yapacaklarını söyledi. Nalbantoğlu’ na Samsun şubesi başkanı Gültekin Kullukçu Samsun’ un simgesi Atatürk heykeli dışında Samsunspor flaması da hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor