Advert

Başkan Sarıcaoğlu Çalışmaları yerinde inceliyor

Samsun Haber - Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ilçe genelinde yapılan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

Başkan Sarıcaoğlu Çalışmaları yerinde inceliyor
İlçe genelinde devam eden parke çalışmalarını inceleyen Başkan Sarıcaoğlu  parke çalışmalarımız göreve geldiğimiz günden bu yana aralıksız devam ediyor ifadelerini kullandı.
Hiçbir Vatandaşımın Ayağı Çamura Basmayacak
Sarıcaoğlu; "Hava şartları el verdiği süre içerisinde ekiplerimiz aralıksız parke çalışmalarına devam ediyor. Hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın sırası ile tüm mahallelerimizde parke çalışmalarımız devam edecek. Çok ciddi anlamda parke çalışmalarımız oldu bundan sonrada olmaya devam edecek. Daha yaşanılabilir bir Kavak için gün birlik olma günü, gün çalışma günü. Vatandaşlarımızın daha yüksek düzeyde yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışmalarımız sürecek" dedi.
Vatandaş Memnun
Her fırsatta halk ile iç içe olan Sarıcaoğlu'ndan vatandaş memnun.Vatandaşlardan tam not alan Sarıcaoğlu; "Vatandaşlarımızın mutluluğu için elimizdeki tüm imkanları kullanmaya devam edeceğiz. Kendi imkanlarımız dahilinde ne gerekiyorsa yapacağız, kendimizi aşan bir konu olduğunda ise gerek Büyükşehir gerekse SASKİ ile iletişime geçip sorunlara anında müdahale etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hackerler Çarşamba'da kampa girdi
Hackerler Çarşamba'da kampa girdi
Mavi Yıldız Tekrar Hampton By Hilton Otel ve Venn Butik Otel’de
Mavi Yıldız Tekrar Hampton By Hilton Otel ve Venn Butik Otel’de