Advert
Advert

'Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme' Programı Samsun'da

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında imzalanan protokol doğrultusunda Türkiye genelinde her bölgeyi temsilen bir ilde hayata geçirilen “Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme" programının üçüncüsü, Karadeniz Bölgesini temsilen 3 Kasım 2016 Perşembe günü Samsun'da gerçekleştirilecek.

'Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme' Programı Samsun'da
'Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme' Programı Samsun'da Yalçın Karataş
Advert

Anemon otelde yapılacak program, iki ayrı oturum halinde düzenlenecek. Birinci oturumda Yeşilay formatörü, İlkadım Atatürk Ortaokulu Rehber Öğretmeni Cihan Güneş tarafından uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadelede yetişkinlerin eğitimi konusunda bilgi verilecek. 
İkinci oturumda ise Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. İzlem Vural'ın moderatörlüğünde, uyuşturucu madde bağımlılığını içeren basın çalışmalarında dikkat edilmesi gerekenler konusunda eğitim sunumu ile uyuşturucu konusunu içeren vaka örnekleriyle haber çalışması yapılacak. 
    Samsun'un ardından, “Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme" programın 17 Kasımda Antalya, 1 Aralıkta Gaziantep, 8 Aralıkta İstanbul ve son olarak 15 Aralıkta Ankara'da gerçekleştirilecek. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Ferrero'dan birinciye ödül!
Ferrero'dan birinciye ödül!