Advert
Advert

Aleyna Tilki gündemden düşmüyor!

Genç yaşında şöhreti yakalayan Aleyna Tilki ile ilgili her gün farklı haberler gündemde yerini almaya devam ediyor. Tilki'ye bir şokta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan geldi. Bakan Müezzinoğlu, 16 yaşındaki Aleyna Tilki'yi sahneye çıkartan mekan sahibine ceza verildiğini söyledi.

Aleyna Tilki gündemden düşmüyor!
Aleyna Tilki gündemden düşmüyor! Yalçın Karataş
Advert

Genç yaşında şöhreti yakalayan Aleyna Tilki ile ilgili her gün farklı haberler gündemde yerini almaya devam ediyor. 


Tilki'ye bir şokta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan geldi. Bakan Müezzinoğlu, 16 yaşındaki Aleyna Tilki'yi sahneye çıkartan mekan sahibine ceza verildiğini söyledi.

 

Tilki için şimdi de sahne aldığı mekan sahiplerini ilgilendiren haber gündeme bomba gibi düştü. 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 16 yaşındaki Aleyna Tilki'yi sahneye çıkartan mekan sahibine ceza verildiğini söyledi. 

Aleyna Tilki ekim ayı için de Samsun'da da bir kaç yerde sahne aldığı biliniyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 16 yaşındaki Aleyna Tilki'nin gece kulüplerinde sahneye çıkmasıyla ilgili açıklamada bulundu. 

Müezzinoğlu, "Aleyna Tilki'yi alkollü bir mekanda çalıştıran iş yeri sahibi açısından gerekli cezai müeyyideler uygulandı. Bakanlığımızca bu anlamda alkollü mekanda 18 yaşın altında çalışan 3 kişiyle ilgili takip var ve gerekenler yapılıyor" dedi.
18 yaşının altındaki gençlerin alkollü mekanlarda çalışmasının yasak olduğunu vurgulayan Bakan Müezzinoğlu, bunun denetimi ve cezalandırılmasının, bakanlığının sorumluluğunda bulunduğunu belirtti.

Aleyna Tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Ferrero'dan birinciye ödül!
Ferrero'dan birinciye ödül!