Advert
Advert

Avatar bebekler görenleri hayrete düşürüyor!

Işıltılı görünüşleri, elastik vücutları, büyük kulakları ve küçük burunlarıyla görenleri hayrete düşüren Avatar bebekler...

Avatar bebekler görenleri hayrete düşürüyor!
Avatar bebekler görenleri hayrete düşürüyor! Yalçın Karataş

Işıltılı görünüşleri, elastik vücutları, büyük kulakları ve küçük burunlarıyla görenleri hayrete düşüren Avatar bebekler.

Avatar filmi 2009 yılının en çok izlenen yapımlarından biri olmuştu. Filmin kendisi kadar karakterlerin dış görünüşleri de oldukça dikkat çekmişti. Avatar bebekler de tıpkı "Avatar" filmi kadar başarılı olacağa benziyor. Son zamanlarda Instagram'da Arts.hub sayfası tarafından paylaşılan "Avatar Bebekler" videosu tam 2.5 milyon kişi tarafından izlendi. İspanyol bir oyuncak firması tarafından üretilen Avatar bebekler, gerçekçi görünüşleriyle izleyenleri hayrete düşürdü.

İzleyenler bu bebeklerin ürkütücü mü yoksa sevimli mi olduğuna bir türlü karar veremedi. Sosyal medyada çok sayıda izlenen ve paylaşılan Avatar bebekleri, sevimli bulanlar kadar ürkütücü bulanlar da var. Tanesi 2 bin dolardan satışa sunulan Avatar bebeklerin fiyatı da tıpkı görünüşleri kadar insanları ikiye böldü. Şimdilik sadece bebek olarak evlerimize girecek olan avatarların yetişkin hallerinin de yapılması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu
Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu
Meslekten ihraç edilen polis memuru tutuklandı
Meslekten ihraç edilen polis memuru tutuklandı