Advert

Milletvekili Kemal Zeybek Anıtkabir'de

Samsun Haber - Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

Milletvekili Kemal Zeybek Anıtkabir'de

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 78. Yılında Anıtkabir’de Devlet protokolüne katılarak Ata'nın huzurunda saygı duruşunda bulunan Milletvekili Zeybek, "10 Kasım 1938 Yılında hayatını kaybeden Büyük önder Devlet adamı kahraman Asker, Yurt sever, Devrimci insan Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün ölümyıl dönümünde onun yaptığı işler daha iyi anlıyor huzurunda destansı zaferinle kan ve  gözyaşı dolu savaş meydanlarında,yanmış, yıkılmış, viraneye dönmüş Anadolu’dan kulluktan bireyliğe geçen Fakr-u zaruret içerisinde harap olmuş yorgun düşmüş bir halktan devrimlerinle Genç Türkiye Cumhuriyetini kurdun. Emanetinin bekçileri olarak; içinden geçtiğimiz çalkantılı, sıkıntılı günlerde seni her zamankinden daha iyi anlıyor; sensizliğin 78. Yılında ışığınla aydınlattığın yolda seni çok özlüyoruz…
19. Yüz yılın dâhisi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah arkadaşlarını şükranla anıyorum." sözlerini paylaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hackerler Çarşamba'da kampa girdi
Hackerler Çarşamba'da kampa girdi
Mavi Yıldız Tekrar Hampton By Hilton Otel ve Venn Butik Otel’de
Mavi Yıldız Tekrar Hampton By Hilton Otel ve Venn Butik Otel’de