Advert

OMÜSEM Seramik Kursu'na büyük ilgi

Samsun Haber - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM)’in ilgi duyulan kurslarından olan Seramik Kursu, Samsun Büyükşehir Belediyesi’yle Ekim 2016’da yenilenen protokol ile yeniden başladı. Yoğun talep nedeniyle 2 grup olarak açılan kurs, 16 saatlik periyotlar şeklinde devam edecek.

OMÜSEM Seramik Kursu'na büyük ilgi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM)’in ilgi duyulan kurslarından olan Seramik Kursu, Samsun Büyükşehir Belediyesi’yle Ekim 2016’da yenilenen protokol ile yeniden başladı. Yoğun talep nedeniyle 2 grup olarak açılan kurs, 16 saatlik periyotlar şeklinde devam edecek.
Samsun Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mustafa Türkmen tarafından verilen kursta seramik tekniklerinden çamur hazırlamaya, tornada şekillendirmeden üretilen seramik ürünlerinin fırınlanmasına kadar her türlü işlem katılımcılara anlatılıyor ve bu aşamaların uygulaması yapılıyor.
Kursta, her seviyeden seramik sanatıyla ilgilenenler kendi yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri çalışmalar yaparak günlük hayatlarında arta kalan vakitlerini zevkli bir şekilde doldurmuş oluyor.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen kurs ile ilgili detaylı bilgi için sem.omu.edu.tr adresini ziyaret edebilir, kayıt yaptırmak için 0362 457 60 45 nolu telefondan OMÜSEM’e ulaşabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Samsun Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mustafa Türkmen Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miraç Çağrı Aktaş Samsun'da hayranları ile buluştu
Miraç Çağrı Aktaş Samsun'da hayranları ile buluştu
OMÜ'nün 12. Tanıtım Günü ne zaman yapılacak?
OMÜ'nün 12. Tanıtım Günü ne zaman yapılacak?