Advert
Advert

Taylan Bayri O Ses Türkiye'yi salladı

TV 8'de Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye yarışmasına Samsun'dan katılan Taylan Bayri müthiş performansı ile hem jüriyi hemde ekran başında izleyenlerini büyüledi.

Taylan Bayri O Ses Türkiye'yi salladı
Taylan Bayri O Ses Türkiye'yi salladı Yalçın Karataş
Advert

O Ses Türkiye yarışmasına Samsun'dan katılan Taylan Bayri müthiş performansı ile hem jüriyi hemde ekran başında izleyenlerini büyüledi. 4 jüriyi de döndüren Taylan Bayri sosyal medya hesabından yarışma öncesi ise , "Yayına çok az bir süre kaldı.
Sizce Taylan Bayri jüriyi döndürmeyi başarabildiyse kimi seçmeliydi ? En içten yorumlarınız lütfen..." sözlerini palyaştı. 

Bayri'nin jüri üyelerinden Hadise'yi seçti.

 

Taylan Bayri kimdir? 
Taylan Bayri O Ses Türkiye'de Marhar Alanson'un "Yandım" şarkısıyla jüriyi ve kendisini dinleyenlerini müthiş performansı ile büyüledi. 
4 jüriyi de kendine döndüren Bayri'ye güzel sözler yöneten Murat Boz, Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan kendilerine gelmeleri için dil döktüler. 

Bayri, jüri seçimini ise "Beni en iyi şekilde anlayacak, saçımı okşayacak kişi" diyerek bir hamle yapması herkesi şaşırttı. Bayri Hadise'yi seçerek diğer jüri üyelerini ters köşe yaptı.

Samsun'da arkadaşlarıyla birlikte yaşayan Taylan Bayri uzun yıllardır müzikle uğraşıyor. Samsun da çeşitli organizasyonlarda şarkı söyleyen Bayri'nin şimdiden finali görmesi garanti gözüyle bakılıyor.

 

Taylan Bayri'nin 2015 yılında katıldığı bir ses yarışmasındaki performansı

Taylan Bayri performansı Taylan Bayri kimdir Taylan Bayri O Ses Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
David     2016-11-14 Gökhan ve Hakan ı seçmeliydi . Bence
Ayşegül     2016-11-14 Yüregi güzel,sesi ve yorumu güzel çoçuğum yolun açik olsun.hadise çok şansli seçildîği için.basarilar diliyorum.
misafir     2016-11-13 Sibel can
misafir     2016-11-13 Sibel can
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama