Advert

Kerimcan Durmaz'dan Samsun ile ilgili yorumu!

Samsun'da dün gece bir eğlence merkezinin etkinliğine silahlı saldırıya uğradığı iddia edilen DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın Samsun'a sabah saatlerinde geldiği ve kaldığı otel de Samsunla ilgili yaptığı yorumu youtube de paylaştığı görülüyor.

Kerimcan Durmaz'dan Samsun ile ilgili yorumu!
Kerimcan Durmaz'dan Samsun ile ilgili yorumu! Yalçın Karataş
Advert

Silahlı saldırı öncesi Kerim Durmaz'ın videosu ortaya çıktı.

Kerimcan Durmaz'ın gece eğlence mekanına çıkmadan önce sabah saatlerinde Samsun'a geldiği bir otele yerleştiği görülüyor.

Kerimcan Durmaz Samsunla ilgili ne yorumlar yaptı.

Kerimcan Durmaz Samsunlularla ilgili ne yorumlar yaptı.

 

Kerimcan Durmaz daha önce Samsun'a geldi mi? Samsun'da dün gece bir eğlence merkezinin etkinliğine silahlı saldırıya uğradığı iddia edilen DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın Samsun'a sabah saatlerinde geldiği ve kaldığı otel de Samsunla ilgili yaptığı yorumu youtube de paylaştığı görülüyor.

Kaldığı otelin penceresinden bakan ve Samsun'u Kıbrıs'a benzeten Kerimcan Durmaz Samsun'un çok güzel olduğunu söylüyor.

Durmaz'ın daha önceden Samsun'a geldiğini ama hatırlamadığı söylerken, Samsun'un en meşmur yemeğinin de üstü kapalı kıymalı pidesi olduğunu söylüyor.

İşte Kerimcan Durmaz'dan Samsun ile ilgili yorumu

Kerimcan Durmaz Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sefa     2016-12-03 Boyle ibneleri fenomen yapanlari da ve bu ibneleri tv ye cikaranlarida rabbim yakacak insallah rabbim bunlari cikaranlarin cocuklari boyle olur insallah helal samsunlu gardaslarima keske kafasina atsaymislar ama inancimiz sonsuz yasadigi yerde vardir bi gardas mermiyi gotunden sokup agzindan cikartir insallah sabirla bklycz rabbim alsinki onun canini tum ibnelere ornek olsun allah(cc) hic bir ibneye ibne ol demedi kimseninde icine koymadi o ibneyle seytanin dostlugu.
Gulcin     2016-12-02 Samsun bunun gibileri kaldıramaz. Yeni nesile kötü örnek iyi olmuş birdaha gelmesin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek