Advert
Advert

YEPAŞ çalışanları etkili iletişim eğitimi

YEPAŞ, çalışanlarının verimliliğini arttırmak, müşterileri ile YEPAŞ arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği eğitimlerine yenileri ekleyerek çalışanların gelişimini tüm hızıyla sürdürüyor.

YEPAŞ çalışanları etkili iletişim eğitimi
YEPAŞ çalışanları etkili iletişim eğitimi Yalçın Karataş
Advert

Bu kapsamda 3 Aralık Cumartesi günü Samsun Atakum Türk – iş Eğitim Merkezinde Samsun ve ilçelerinde bulunan tüm YEPAŞ çalışanlarına, "Etkili İletişim" eğitimi verildi. Eğitim İzgören Akademi Eğitmeni Şehnaz Dereli tarafından gerçekleştirildi. Programda, etkili iletişim teknikleri konusunda bilgiler aktaran eğitmen, doğru iletişimin hayatı ne kadar kolaylaştıracağına dair örnekler sundu ve iletişim kanallarını güçlendirmek için yapılması gerekenleri YEPAŞ çalışanlarına anlattı. İletişimde yaşanan sorunların etkin dinleme ve empati becerisi kazandıkça çok daha kolay çözümlenebileceği, olumsuz davranışlara yaklaşım konusunda yapılması gerekenleri, hayata geçirilebilecek çözüm yolları üzerinde paylaşımlarda bulunuldu.
İletişimde ilk anahtarın algı olduğuna dikkati çeken Dereli, önyargılı olmanın iletişimi olumsuz etkileyeceğini aktararak, kurumları ileriye taşıyacak temel konuların başında bilgi paylaşımı ve açıklığın geldiğini ifade etti. YEPAŞ Genel Müdürlük ve Samsun İli – İlçeleri çalışanlarına verilen etkili iletişim eğitiminin müşteri memnuniyetine büyük fayda sağlayacağını dile getirdi.

YEPAŞ’ın Eğitim Önceliği Müşteri Memnuniyeti
Eğitim sonunda YEPAŞ çalışanlarına kısa bir bilgilendirmede bulunan YEPAŞ Müşteri ve Saha Operasyonları Koordinatörü Fahrettin Tunç, İletişim; kişinin duygu, düşünce ya da bilgilerinin karşısındakilere aktarılması sürecidir. Müşterilerimiz ile kurduğumuz diyaloglarda etkin ve doğru iletişim sağlamamız çok önemlidir. Etkili olmayan bir iletişim gerginlik ve çatışma ortamı yaratılmasına da neden olabilir. Kısacası müşterilerimizle iletişim halindeyken olabildiğinizce pozitif olun ve yüzünüzden gülücükleri asla eksik etmeyin” diye konuştu.

YEPAŞ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Beyin felcinde zamana karşı yarış
Ferrero'dan birinciye ödül!
Ferrero'dan birinciye ödül!