Advert
Advert

Salon okçuluk Türkiye Şampiyonası sona erdi

Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun düzenlediği, Okçuluk Türkiye Şampiyonası Tekkeköy TÜYAP Salonunda sona erdi.

Salon okçuluk Türkiye Şampiyonası sona erdi
Salon okçuluk Türkiye Şampiyonası sona erdi

Türkiye Okçuluk Federasyonu' nun düzenlediği, Okçuluk Türkiye Şampiyonası Tekkeköy TÜYAP Salonunda sona erdi.

9-11 Aralık 2016 tarihleri arasında, 41 ilden,101 kulüp ve 745 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası, 11 Aralık 2016 Pazar günü final atışlarının ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi.

Ödül töreninden önce, Türkiye Okçuluk Federasyonu Genel Sekreteri Siver Aydın' ın konuşmasının ardından İstanbul' da yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşundan sonra ödül törenine geçildi.

3 gün süren müsabakalar sonucunda takım ve bireysel kategoride sıralamalar şöyle;

RM Takim Klasik Yay Erkek
1 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü 
Fatih Bozlar Samsun 
Cevdet Dinçer Demiral 
Mustafa Raşit Ulusoy 

2 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 
İ. Ethem Gülaçar 
Yağız Yılmaz 
M. Bilal Güneri 

3 Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 
Muharrem Ocak 
Emre Yasa 
Kerem Kırsever 

RW Takim Klasik Yay Bayan
1 Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü 
Ekin Boz 
Sibel Arbak 
Elif Deniz Haberal 

2 Sakarya Jimnastik Kulübü 
Betül Büşra Topatan 
Begüm Kurubacak 
Bersu Öter 

3 Ankara Ferdi Ankara Ferdi
Nurdan Öztürk 
Şeydanur Olgun 
Beril Akçan 

RJM Takim Klasik Yay Genç Erkek
1 Demka Okçuluk 
Çağrı Çolakoğlu 
Batuhan Can 
Erdal Meriç Dal 

2 Okçular Vakfı Spor Kulübü 
Abdürrezzak Tavacı 
Efruz Mustafa Mirza Gönenli 
Yunus Emre Özkan 

3 Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü 
İsmail Akatlı 
Mustafa Samet Çakıcı 
Alptekin Fırat  

RJW Takim Klasik Yay Genç Bayan
1 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 
Sude Aydın 
Kıvılcım Yavuz 
Y. Ecem Anagöz 

2 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü 
Gülnaz Büşranur Coşkun 
Aysima Karaoğlu 
Aybüke Gümrükçü 

3 Ankara DSI Spor Kulübü 
Eylül Gökbudak 
Bensu Yetik 
Mina Sezin Subaşı 

CM Takim Makaralı Yay Erkek
1 Demka Okçuluk 
Evren Çağıran 
Emre Çömez 
Samet Can Yakalı 

2 Büyükçekmece Belediyesi S.K 
Aykan İşyener 
Göker Ahmet Yazıcı 
Talha Sadık Köksal 

3 Erzurum Türk Telekom S.K 
Metehan Aydağ 
Ömer Cihat Özkan 
Ertuğrul Egemen 

CW Takim Makaralı Yay Bayan
1 Okçular Vakfı Spor Kulübü 
Banu Beyhan İlgün 
Gamze İnce Şakar 
Evrim Sağlam 

2 Manisa Büyükşehir Belediye SK 
Hazel Dara 
Sevim Yıldır 
Hüsna Nur Sancak 

3 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 
Emine Yıldırım 
Aylin Aslan Yüksel 
Tuba Cınkıloğlu 

CJM Takim Makaralı Yay Genç Erkek
1 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 
Ulaş Mutlu 
Mert Garip 
Gökhan Demirbaş 

2 Gelibolu Yarımada Spor Kulübü 
Oğuz Kaan Paşa 
Serdar Bortay Maraş 
Göksel Altıntaş 

3 Marmara Okçuluk Spor Kulübü 
Kaan Üst 
Eralp Yavuz 
Deniz Tuna Eryiğit 

CJW Takim Makaralı Yay Genç Bayan
1 Kayseri G Hiz. ve S Etk. S.K 
Gizem Elmaağaçlı 
Büşra Nur Gürlek 
Münibe Kılıç 

2 Demka Okçuluk 
Sude Değer 
Şevval Hilal Duman 
Yasemin Begüm Topkarcı 

3 Yatağan Spor Kulübü 
Tuğba Çaylı 
Sena Kömür 
Songül Lök 

RM Bireysel Klasik Yay Erkek
1 Emre Yasa Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2 Kemal Sait Miletli Okçular Vakfı Spor Kulübü
3 Oğulcan Gözek Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

RW Bireysel Klasik Yay Bayan
1 Begül Löklüoğlu 100. Yıl Okçuluk S.K
2 Hülya Özkal İstanbul Ferdi
3 Çiğdem Egemen Akdeniz Okçuluk Eğitim

RJM Bireysel Klasik Yay Genç Erkek
1 Mete Gazoz İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
2 Oğuzhan Küçük Polis Spor Gücü
3 Özhan Alp Şehit Samsun Gençlik ve S.K

RJW Bireysel Klasik Yay Genç Bayan
1 Fatma Buket Aycan Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
2 Y. Ecem Anagöz İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
3 Gülnaz Büşranur Coşkun Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

CM Bireysel Makaralı Yay Erkek
1 Demir Elmaağaçlı Karşıyaka Belediyespor Kulubü
2 Furkan Oruç Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
3 Samet Can Yakalı Demka Okçuluk

CW Bireysel Makaralı Yay Bayan
1 Yeşim Bostan Muğla Gençlik Spor Kulübü
2 Evrim Sağlam Okçular Vakfı Spor Kulübü
3 Ecem Cansu Coşkun Karşıyaka Belediyespor Kulübü

CJM Bireysel Makaralı Yay Genç Erkek
1 Mert Garip Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2 Emircan Haney Yatağan Spor Kulübü
3 Göksel Altıntaş Gelibolu Yarımada Spor Kulübü

CJW Bireysel Makaralı Yay Genç Bayan
1 Gizem Elmaağaçlı Kayseri G Hiz. Ve S Etk. S.K
2 Yasemin Begüm Topkarcı Demka Okçuluk
3 Aleyna Akçınar Nokta Okçuluk

Dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş verdi.

Okçuluk Türkiye Şampiyonası Tekkeköy TÜYAP Salonu Türkiye Okçuluk Federasyonu Genel Sekreteri Siver Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Regan Elızabeth Hood Samsun Anakent'te
Regan Elızabeth Hood Samsun Anakent'te
Ayvacık Belediyesi Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Ayvacık Belediyesi Muhtarlarla İstişare Toplantısı