Advert
Advert Advert Advert

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi polisimizin yanında

Ülke genelinde sosyal medya üzerinde başlatılan 'Polisimin Yanındayım' kampanyasına bir destekte Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'nden geldi.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi polisimizin yanında
Samsun Büyük Anadolu Hastanesi polisimizin yanında Yalçın Karataş

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, Kurumsal İlişkiler yönetimi ile birlikte Samsun Çevik Kuvvet ve İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Ziyaretlerde  Samsun Çevik Kuvvet Şube Müdürü Faruk Bozkurt ve İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Faruk Demir ile görüşen Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Güner Armutlu, İstanbul Beşiktaş'ta yaşanan hain saldırıyı kınayarak lanet okudu.

Acımız çok büyük diyen Armutlu, "Rabbim bizlere bir daha böyle bir durumda ziyaret etmeyi nasip etmesin. Yaşanan olayda ülkemizin dört bir yanından olmak üzere şehit ve yaralılarımız var. Şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralı kardeşlerimize Allah'ım acil şifalar versin. Terörün her türlüsünü ve onun işbirlikçilerini lanetliyoruz. Vatanımızın birliği ve bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz çalışan güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bu çok anlamlı ziyaretimizle bir nebzede olsa emniyet güçlerimize moral vermek istedik, inşallah böyle acılar bir daha görmeyiz." dedi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, Kurumsal İlişkiler yönetimi Samsun Çevik Kuvvet ve İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları ile de tek tek sohbet ederek moral verdi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı
16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı
Sağlıkta Ar-Ge ve inovasyon sempozyumu düzenlenecek
Sağlıkta Ar-Ge ve inovasyon sempozyumu düzenlenecek