Advert
Advert Advert Advert

Samsun'da bugün okullar tatil mi?

Samsun'da bugün okullar tatil mi? Özellikle Samsun'un iç ilçelerinde kendini gösteren kar etkili olmaya devam ediyor.

Samsun'da bugün okullar tatil mi?
Samsun'da bugün okullar tatil mi? Yalçın Karataş

Samsun'da bugün okullar tatil mi? Özellikle Samsun'un iç ilçelerinde kendini gösteren kar etkili olmaya devam ediyor. 

Samsun'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Samsun ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? sorularınızın yanıtı haberimizde..

Kar Samsun merkezi ve İlçelerini etkilemeye başladı. Samsun ilçelerde öğleden sonra başlayan kar, merkez ilçelerinde gece yarısından sonra etkisini göstermeye devam ediyor. 

İç  kesimlerde ulaşımda aksamalara neden olacak kar nedeniyle okullar tatil olacak mı? İlçe Milli Eğitim ve Valilikten gelecek haberler bekleniyor. Samsun'da yarın okullar tatil mi? Özellikle iç kesimlerde kendini gösteren kar tüm ilçelerde etkili olmaya başladı. Samsun'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Samsun ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? 
Samsun'da özellikle taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde.. 
Samsun'da okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde.. Kar yağışı etkil olmaya başladı, hızla düşen hava sıcakları kar yağışlarını başlattı.  

Şu ana kadar resmi kar tatili açıklaması yapılan ilçeler.... 

ASARCIK tüm okullar tatil edildi..  
ATAKUM Sarayköy,Özeren Çatalçam ilkokulları ve Ortaokulları ile Yeşiltepe Birleştirilmiş ilkokulunda eğitime bugun (bir gün)verilecektir.. 
ALAÇAM Kızlan ilk-orta okulu,Umutlu,örenli birleştirilmiş sınıfli ilkokullarda bir gün eğitime ara verildi.Yine bazı mahallelerden lokal taşıma yapılmayacak.   
CANİK İlçe Merkezinin dışında taşıma merkezli tüm okullarımızda eğitime bir gün ara verilmiştir. İlçe merkezindeki okullarımıza taşımalı gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır. Kar yağışı nedeniyle tatil edilen okullarımız,  Başalan Cumhuriyet ilk - Ortaokulu, Gökçepınar ilk-Ortaokulu, Hacınaipli İlk-orta okulu, Tuzaklı İlk -Ortaokulu, Başkonak İlk -Ortaokulu, Demirci İlk -Ortaokulu, Dereler İlk-orta okulu, Gölalan İmam Hatip ortaokulu, Gödekli İlkokulu, Düzardıç İlkokulu ve Uluçayır Köroğlu ilkokulu dur. TERME Ambartepe Eroglu İlkokulu ve Orta Okulu ile Ambartepe ÇPL de eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. 
TEKKEKÖY Yeşildere,Gökçedere, Akbaşlar, Yazılar, Yenidoğan, Çimenli, Başköy, Yeniköy, Erenköy, Çayırçökek, Zafer, Karışlar mahalleleri Tekkeköy Kaymakamlığınca tatil edilen taşımalı hatlardır. Canik Alibeyli mahallesi Ayrıca Yaylageriş İlkokulu Ortaokulu 1 gün süreyle tatil edilmiştir. 
LADİK: Eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir. 
SALIPAZARI: Tahnal İlk/Ortaokulu, Konakören İlk/Ortaokulu, Yavasbey İlk/Ortaokulu, Muslubey İlk/Ortaokulu, İmam-Hatip Ortaokulu ile Anadolu Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi taşımalı eğitim yapılan okullarımızda ve Cevizli, Çağlayan, Kırgıl  Birleştirilmiş sınıflı ilkokullarımızda kar yağışı sebebi ile eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir.

KAYNAK: SAMSUN HABER.TC

Samsun ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB öğrencileri Canik'te
AB öğrencileri Canik'te
İnternet yayınlarına denetim geldi
İnternet yayınlarına denetim geldi