Advert
Advert Advert Advert

Başkan Şahin'den Adliye Ziyareti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, göreve yeni başlayan hâkim ve savcıları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 Başkan Şahin'den Adliye Ziyareti
 Başkan Şahin'den Adliye Ziyareti Yalçın Karataş

Başkan Şahin, 15 Temmuz Darbe Girişiminin hemen öncesinde atamaları gerçekleşerek göreve başlayan ancak Darbe Girişimi sonrasında yaşanan gelişmeler ve yoğunluklar nedeni hâkim ve savcılara ziyarette bulunamamıştı. Geçtiğimiz günlerde de HSYK kararnamesi sonrası yeni atamaları yapılanlarla birlikte daha önce atamaları yapılan tüm hâkim ve savcılara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Şahin, Bafra Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi Reisi Elif Akkaya, Hâkimler Murat Güler, Mehmet Dalgalı, Caner Koçak, Ebru Kale, Enes Hakyemez, Fatih Dursun, Onur Mercan, Cumhuriyet Savcıları Hasan Eseli, Mehmet Kaan Akçay, Sabri Sayar, Umut Koçak’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

Başkanı Şahin hâkim ve savcılara ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Adalet bir ülkenin temelini oluşturan en önemli kavramlardan biridir. Adalet toplumların kendilerini güvende hissetmelerini, mutlu ve huzurlu olmalarını sağlar. Hâkim ve Savcılarımız bu bilinç ile görev yapmaktadır. Ülkemize ve insanlarımıza büyük katkılar sağlayan tüm ve hâkim ve savcılarımıza bu vesileyle teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılarının devamını diliyorum. Büyük Bafra ailesine hoş geldiler diyorum.”

Başkan Şahin daha sonra Bafra Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin’i de makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Ziyaretler sırasında Bafra Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. Murat Bircan’da hazır bulundu. 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB öğrencileri Canik'te
AB öğrencileri Canik'te
İnternet yayınlarına denetim geldi
İnternet yayınlarına denetim geldi