Advert
Advert Advert

Başkan Genç: Asla başaramayacaklar

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, yılbaşı gecesi İstanbul’da meydana gelen ve 35 kişinin ölümüne, 65 kişinin yaralanmasına neden olan terör saldırısını lanetleyerek, “Hainler ve işbirlikçileri ülkemizi ve milletimizi bölmeyi asla başaramayacaklar” dedi.

Başkan Genç: Asla başaramayacaklar
Başkan Genç: Asla başaramayacaklar Yalçın Karataş
Advert

Başkan Osman Genç, İstanbul'da 2017'nin ilk dakikalarında düzenlenen ve 39 kişinin ölümüne, 65 kişinin yaralanmasına neden olan hain terör saldırısı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında terörün, İstanbul’da çirkin, kanlı ve hain yüzünü bir kez daha gösterdiğini ifade eden Başkan Genç, "Hain saldırıda, 35 masum insanımız öldürüldü, 65 kişi de yaralandı. Milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik haince gerçekleştirilen adi saldırıyı şiddetle kınıyorum" dedi.
'TEK YÜREK OLMALIYIZ'
 “Milli birlik ve beraberliğimizi yok etmeyi amaçlayan bu saldırılar karşısında büyük Türk Milleti, her zamankinden daha da güçlü bir şekilde birliğini ve dirliğin ortaya koyacağına yürekten inanıyorum” diyen Başkan Genç, “Türkiye’nin, büyük dirilişini, yeniden şahlanışını engellemek isteyen terör, terör örgütleri, işbirlikçileri, azmettiricileri ve destekçileriyle birlikte mücadele edeceğiz. Bize düşen, birliğimizi korumaktır. Bize düşen, bizi durdurmak isteyenlere karşı tek yürek olmaktır. Alçak saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prostat kanserinin önemi nedir?
Prostat kanserinin önemi nedir?
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!