Advert

Samsun'da Huzurevleri'nde Bocce heyecanı

Şubat 2017 tarihinde başlayacak olan 2017 sezonu 60 Yaş ve Üstü Profesyonel Yetişkin Gençler Bocce Ligi Müsabakalarına katılma hakkı kazanmak için Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı 4 huzurevi birbiriyle mücadele etti.

Samsun'da Huzurevleri'nde Bocce heyecanı
Samsun'da Huzurevleri'nde Bocce heyecanı Yalçın Karataş
Advert

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde yapılan eleme müsabakalarını izlemek için Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı ve İl Müdür Yardımcıları da katıldı.  
Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bafra 75. Yıl Huzurevi ve Ladik Kemal Kaplan Huzurevi takımlarının yarıştığı müsabakaları Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Bafra 75. Yıl Huzurevi kazanarak lige katılmaya hak kazandı. 

Çift devreli lig usulünce oynanacak olan müsabakalarda, 59 il, 18 grup ve 85 takım mücadele verecek. 
15. ve 16. gruplarda mücadele edecek olan Samsun takımları, gruplarda birinci olması halinde veya ikinciler arasında en iyi puan ve averaja sahip 6 takım arasında yer aldığı zaman Türkiye Finallerine yükselmeye hak kazanacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek