Advert
Advert Advert

Başkan Yılmaz Gazetecilerin Günü'nü kutladı

‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında çok önemli bir misyonu bulunan gazetecilik mesleği, günümüz iletişim teknolojileri ve imkanlarıyla çok daha etkin hale gelmiş ve önem kazanmıştır.” dedi.

Başkan Yılmaz Gazetecilerin Günü'nü kutladı
Başkan Yılmaz Gazetecilerin Günü'nü kutladı Yalçın Karataş
Advert

Başkan Yılmaz’ın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle yayımladığı mesaj şöyle;
 “Toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında çok önemli bir misyonu bulunan gazetecilik mesleği, günümüz iletişim teknolojileri ve imkanlarıyla çok daha etkin hale gelmiş ve önem kazanmıştır. 
   Bugün tarafsız, evrensel, basın meslek ilkelerini gözeterek, kişilik haklarına saygılı, toplumumuzun talep ve beklentilerini en doğru biçimde yansıtacak şekilde görev yapabilen meslek çalışanları, güçlü bir demokrasi, özgür bir toplum ve bireyler adına da ülkemiz için vazgeçilemez unsurlardır.
   Bu vesileyle kendilerini toplumun birer aynası olarak düşündüğüm, mesleklerini gece gündüz demeden, özverili bir şekilde icra eden değerli basın mensuplarımızın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik eder Başarılar Dilerim.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prostat kanserinin önemi nedir?
Prostat kanserinin önemi nedir?
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!