Advert
Advert

Samsun Evleniyoruz Fuarı esnafın yüzünü güldürecek

Samsun Evleniyoruz Fuarı 9-12 Şubat 2017 tarihlerinde Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Tekkeköy’ de düzenlenecek olup Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği konsepti ile ziyaretçiler ve evlenecek tüm çiftler bu fuarda buluşacak.

Samsun Evleniyoruz Fuarı esnafın yüzünü güldürecek
Samsun Evleniyoruz Fuarı esnafın yüzünü güldürecek Yalçın Karataş
Advert

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Tüyap Samsun ile gerçekleştirilen yoğun görüşmeler neticesinde, esnafa uygulanan çok özel fiyatlar ile fuara katılmalarına ve yüz binden fazla ziyaretçi ile buluşmalarına fırsat sağlayacak.

9-12 Şubat 2017 tarihlerinde, Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Tekkeköy’ de, Samsun esnafı Samsun Evleniyoruz Fuarı’na katılarak tüm ilçelerden ve çevre illerden gelen müşterilerle tanışacak, ürün ve hizmetlerini pazarlama fırsatı kazanacaktır. Çok uygun fiyatlarla Tüyap’ ın, profesyonel bir fuarında stant açacak ve standı TÜYAP tarafından hazırlanacaktır. 

Samsun Evleniyoruz Fuarı’ na, gelinlik, damatlık ve moda evleri, fotoğraf stüdyoları, takı ve mücevher, züccaciye, çeyiz firmaları, davetiye ve nikah şekeri, çiçekçiler, kuaför güzellik salonları, ayakkabı çanta, iç giyim, hazır giyim, ev tekstili, organizasyon firmaları, oteller ve restoranlar, düğün salonları, mobilya, beyaz eşya, mutfak banyo ekipmanları, halı ve dekorasyon ürünleri, esnaf ve sanatkarlarının, işletmelerin stant açacağını ve 100 bini aşkın halk ile buluşması bekleniyor.

Samsun Evleniyoruz Fuarı ne zaman açılıyor Samsun Evleniyoruz Fuarı ulaşım Samsun Evleniyoruz Fuarı iletişim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ferrero'dan birinciye ödül!
Ferrero'dan birinciye ödül!
Kavak Mehmetçiğin Yanında
Kavak Mehmetçiğin Yanında