Advert

Samsun'daki Okul Müdürleri'nden Samsunspor için proje

Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh ve beraberindekiler, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ziyaret etti.

Samsun'daki Okul Müdürleri'nden Samsunspor için proje
Samsun'daki Okul Müdürleri'nden Samsunspor için proje Yalçın Karataş
Advert

Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh ve beraberindekiler, Samsunspor’un 20 Ocak 1989 tarihinde geçirdiği elim kazanın yıldönümü 20 Ocak 2017 Cuma günü Piazza Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Bu Şehrin Çocukları Samsunsporludur’ projesi hakkında bilgi sundu.

        Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali İbrahim Şahin, “20 Ocak 1989 tarihinde Samsunsporumuzun geçirdiği elim kaza sonucunda  bazı futbolcular ve Samsunspor Teknik Direktörü hayatını kaybetti. Ben kendilerine Allah'tan rahmet diliyorum. Allah bu tarz kazaları bizlere bir daha yaşatmasın. Bu kazanın 20 Ocak 2017 Cuma günü yıl dönümü vesilesiyle bazı okullarımızın düzenlemiş olduğu bu proje gerçekten çok anlamlıdır. Bu projeyi düzenleyen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”dedi.


        Samsun maarif hareketi kapsamında değerler eğitimi çalışmasıyla Samsunspor sevgisi ve marka değerini öğrenciler arasında yaygınlaştırmak amacıyla, Mehmet Akif Ersoy İlkoklulu, Gazi Ortaokulu, Ticaret ve Sanayi Ortaokulu, Kılıçarslan Ortaokulu ve Gazipaşa İlkokulu müdürlerinin hazırladığı proje, 20 Ocak 2017 Cuma günü saat 18.45’de Piazza Alışveriş Merkezi’nde Samsunlular ile buluşacak.
 
        Ziyaretin sonunda Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh ve beraberindekiler Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e üzerinde 'Hayatımız Samsunspor' yazılı bir atkı takdim etti.
 
        Ziyarette ayrıca İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu'da hazır bulundu.
 

Piazza Alışveriş Merkezi Samsun maarif hareketi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek