Advert

Kızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Bafra'da kuruldu

Bafra yeni bir Esnaf ve Sanatkârlar kefalet kooperatifine kavuştu. Geçtiğimiz hafta ilk genel kurulunu yapan S.S. Kızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Kızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Bafra'da kuruldu
Kızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Bafra'da kuruldu Yalçın Karataş
Advert

Ziyaret sırasında Kooperatif Başkanı Ahmet Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri Bafra Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Topuz, Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Bülent Kulaksız, Bafra Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Hurşit Tulum, Bafra Marangozlar Odası Başkanı Aydın Ev misafirlerini karşıladılar. Yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyetlerini belirttiler. Ziyaret esnasında yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bafra’mız her geçen gün yeni değerlere ve imkânlara kavuşuyor. Değerli oda başkanlarımız bir araya gelerek esnaflarımız için önemli bir kooperatif kurdular. Milletvekilimiz ve ilçe başkanımızla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Görüş alış verişi yaptık. İnanıyorum ki kooperatifimiz esnaflarımıza önemli katkılar yapacaktır. Kooperatimizin İlçemize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyor, başkan ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek