Advert

Kızılırmak Deltası'nın Unesco adaylık süreci Samsun'da konuşulacak

Samsun Haber - “2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” kapsamında Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği tarafından 'UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası' programı düzenleniyor. Programda Kızılırmak Deltası'nın Unesco adaylık süreci de konuşulacak.

Kızılırmak Deltası'nın Unesco adaylık süreci Samsun'da konuşulacak

    “2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” kapsamında Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği tarafından 'UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası' programı düzenleniyor. Programda Kızılırmak Deltası'nın Unesco adaylık süreci de konuşulacak.


    Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında düzenlenen 'UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası' Programı için çalışmalarını tamamladı. 2 Şubat Perşembe günü saat 09:30'da Atakum Sanat Merkezi'nde düzenlenecek programa UNESCO Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Öcal Oğuz da katılıyor. 
    Fotoğraf sergisi açılışı ile başlayacak olan programda kısa film yarışmasının sonuçları açıklanacak ve ödül töreni gerçekleştirilecek. Doğru bir sulak alan hidrolojisi yönetiminde neler olmalıdır, Kızılırmak Deltası'nın adaylık süreci, UNESCO kriterleri, doğanın korunması gibi konuların konuşulacağı programda Kızılırmak Deltası’nın önemi bir kez daha katılımcılarla paylaşılacak.

2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği UNESCO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir'den Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu Konseri
Büyükşehir'den Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu Konseri
Geleceğin tiyatrocuları Canik'te yetişiyor
Geleceğin tiyatrocuları Canik'te yetişiyor