Advert
Advert Advert

Cesur Yürek 16. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamlarının soluksuz izlenen dizisi Cesur Yürek'in 16. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Cesur Yürek 16. bölüm fragmanı yayınlandı
Cesur Yürek 16. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamlarının soluksuz izlenen dizisi Cesur Yürek'in 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu son bölümünde Bradd’i ele geçiren Ömer, ona yaptıklarının bedelini ağır bir biçimde ödetecektir. Ferhat’ın geri dönüşü Ömer için yeni bir savaşın habercisidir. Didem’i kaçıran Ferhat, Ömer’i köşeye sıkıştırır.

İskender olayından sonra yalnızlaşan Tatar Ahmet, Ferhat’ın tuzağına düşer. Ferhat hem Tatar’ın hem Didem’in hayatları üzerine bahis oynar. Ömer kardeşi ve Tatar’ı kurtarabilmek için aşılması zor bir oyunun içerisine girer.

TATAR AHMET ÖLDÜMÜ?

Cesur Yürek 16. bölümünde ise fragmanın da Tatar Ramazan'ın yaşadığı görülürken, Ömer'in ise mezara toprak attığı görülüyor. Tatar'ın oğlu İskender'in hastane de ameliyata girdiği görülürken Tatar Ahmet'in oğlu için göz yaşı döküyor. Cesur Yürek'in heyecan dolu yeni bölümü 9 Şubat Perşembe günü saat 20:00'de show tv de ekrana gelecek.

Cesur Yürek yeni fragman izle

CESUR YÜREK KONUSU

Yapımcılığını Fark Film'in üstlendiği dizinin başrollerini; Onur Tuna, usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da ses getiren Ruveyda Öksüz yer alıyor. Cesur Yürek'te yüreğinden ve bileğinden başka güvenecek hiçbir şeyi olmayan Ömer Korkmaz karakterine can verecek olan Onur Tuna, ailesi, mahallesi ve arkadaşları için büyük bir mücadele içine girecek. Ruveyda Öksüz'ün canlandırdığı Berrin karakterinin hayattaki en büyük ikilemi ise, idealist bir hukukçu olmasına rağmen, aşık olduğu adamın adaleti kendi elleriyle dağıtmaya karar vermiş bir kabadayı olmasıdır. Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

Cesur Yürek 16. bölüm fragmanı Cesur Yürek 16. bölüm Cesur Yürek yeni fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
şeyhmus     2017-02-03 bir dizi tam seyredilirken neden ertelenip başları kıçları oynar anlamam çok yazık be
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Samsun'da meyve ve sebze yüklü tır devrildi
Samsun'da meyve ve sebze yüklü tır devrildi
Kulüplerimizi borç batağından kurtarmalıyız
Kulüplerimizi borç batağından kurtarmalıyız