Advert
Advert Advert

Başkan Osman Genç Ankara'da

Ankara'da bir dizi önemli ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni Türkiye artık milletimizin hayalidir. Şimdi söz milletimizde. Milletimiz de inşallah istikrarsızlıkların tarihe gömülmesine, milli iradenin yegane karar verici olmasına, Yeni Türkiye'ye evet diyecektir" dedi.

Başkan Osman Genç Ankara'da
Başkan Osman Genç Ankara'da Yalçın Karataş
Advert

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başkent Ankara'da bir dizi önemli ziyaretlerde bulundu. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Memur-Sen Onursal Genel Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret eden Başkan Genç, Kaya, Gündoğdu ve Kan'a Canik Belediyesi tarafından Yeni Türkiye'nin inşasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Yeni Türkiye Yolunda konferanslarını içeren "Milli Mücadele Şehrinden Yeni Türkiye'ye Giden Yol" isimli kitabı hediye etti.

KONFERANSLAR KİTAPLAŞTI
Ziyaretlerde Nisan ayında yeni anayasa referandumuna değinen Başkan Osman Genç, "Canik Belediyesi olarak düzenlediğimiz 13 Yeni Türkiye Yolunda Konferansları ile Yeni Türkiye'nin inşasına ve yeni anayasa sürecine katkıda bulunarak, Türkiye'mizin yüküne omuz attık. Konferanslarımız devam ediyor ve bu konferansların 13'ünü kalıcı olması amacıyla kitaplaştırdık. İnanıyorum ki Nisan ayında aziz milletimizin 'evet' kararıyla Türkiye'miz yepyeni bir döneme girecektir. Şu anda yaptığım gözlemlerde, milletimizin büyük çoğunluğunun referandumda Yeni ve güçlü Türkiye'ye evet diyeceği yönündedir" dedi.

BAŞKAN GENÇ'E TEŞEKKÜR
Canik Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Memur-Sen Onursal Genel Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan da, özellikle Yeni Türkiye Yolunda konferanslarının önemine işaret etti. Gündoğdu ve Kan, şunları söyledi: "Canik Belediyemizin düzenlediği Yeni Türkiye Yolunda konferanslarında biz de yer aldık. Canik'te gördüğümüz enerji, yerel bir belediyenin Yeni Türkiye sürecine katkısı bizleri mutlu etti. Konferansların kitap haline gelmesi oldukça güzel bir çalışma. Yeni Türkiye'ye katkısı nedeniyle Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz."

osman Genç Canik Belediyesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu