Advert
Advert Advert Advert

İvana Sert Piazza AVM’de

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı İvana Sert, Piazza AVM’de VernelMaxSoft&Oils’in Güzellik ve Bakım Günleri kapsamında Samsun’un en bakımlı kadınlarını seçiyor.

İvana Sert Piazza AVM’de
İvana Sert Piazza AVM’de Yalçın Karataş

Samsun Piazza Alışveriş Merkezi’nde 11-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “VernelMaxSoft&Oils Güzellik Bakım Günleri” söyleşisine katılacak olan stilistIvana Sert, Samsun’un en bakımlı 10 kadınını seçecek. 

Samsun Piazza Alışveriş Merkezi içinde kurulan stantta “En bakımlı” hali ile fotoğraf çektiren kadınlar, fotoğraflarını #enbakimlibenimhashtagi ile sosyal medyada paylaşarak yarışmaya katılacak. İvana Sert, “En Bakımlı Benim” diyerek sosyal medyada paylaşım yapan tüm kadınlar arasından seçim yaparak seçilen kadınlar ile güzellik, bakım, moda ve stil konusunda sohbet edip tavsiyelerde bulunacak. 

Ivana Sert’in seçtiği Samsun’un en bakımlı kadınları çamaşır makinası, ütü, 100 TL’lik hediye çeki ve Vernel Giysi Bakım Setlerinin de sahibi olacak. 

11-18 Şubat tarihleri arasında Samsun Piazza AVM’yi ziyaret eden kadınlar, satın aldıkları VernelMaxSoft&Oils ürünü göstererek söyleşiye katılmak için VIP bilet kazanacak.

İvana Sert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TMO 2017 fındığını satışa çıkardı
TMO 2017 fındığını satışa çıkardı
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor