Advert
Advert

Başkan Genç: Güçlü meclis, güçlü temsil olacak

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yapılacak referandum sonucunda evet çıkmasıyla devletin gerçek sahibi millet olacaktır. Yasa teklifleri milletvekilleri tarafından verilecek. Dolayısıyla 'güçlü meclis, güçlü temsil' olacak" dedi.

Başkan Genç: Güçlü meclis, güçlü temsil olacak
Başkan Genç: Güçlü meclis, güçlü temsil olacak Yalçın Karataş

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Canik İlçe Teşkilatı yönetimi ve üyeleri ile biraraya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ile birlikte yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda teşkilat mensuplarıyla sohbet eden Başkan Osman Genç, referandumun önemine dikkat çekerek, referandum sonucunda devletin gerçek sahibinin millet olacağını ve güçlü meclis, güçlü temsil olacağını söyledi.

'GÜÇLÜ YÖNETİM İÇİN EVET'
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'nin güçlü bir yönetim yapısına kavuşacağını ifade eden Başkan Osman Genç, "16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan referandumda ülkemizin en güçlü şekilde yönetilmesinin önünü açmak için 'evet' diyeceğiz. Devletimizin ve milletimizin çok daha hızlı bir şekilde kalkınmasını sağlamak için 'evet' diyeceğiz. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm mazlumların sesi ve umudu olan Türkiye'nin dünyanın sayılı güçlerinden biri olması için 'evet' diyeceğiz" dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç Osman Genç Haberleri Canik Belediyesi Haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyük Anadolu Hastanesi’den ‘hipertansiyon’ konulu seminer
Büyük Anadolu Hastanesi’den ‘hipertansiyon’ konulu seminer
Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu
Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu