Advert
Advert Advert

Milletvekili Köktaş Adana ve Antalya'nın il koordinatörü oldu

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda il ve bölge koordinatörleri belli oldu.

Milletvekili Köktaş Adana ve Antalya'nın il koordinatörü oldu
Milletvekili Köktaş Adana ve Antalya'nın il koordinatörü oldu

TWİTTER HESABINDAN DUYURDU 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Genel Merkez Teşkilat Başkanı olarak ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ataş, bölge ve il koordinatörleriyle ilk toplantısını, resmi twitter adresinden, "İl Koordinatörlerimiz ile kongre sürecinde yapacağımız çalışmalar hakkında istişare toplantımızı gerçekleştirdik" mesajıyla duyurdu. 

 

CUMHUR ÖNAL, SAMSUN KOORDİNATÖRÜ 
Yapılan toplantı sonrası, Karadeniz Bölgesi Koordinatörlüğü'ne AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Kırşehir Milletvekili Hacı Turan getirilirken, Samsun İl Koordinatörü de eski bursa escort Karabük Milletvekili Cumhur Önal oldu.  

ANTALYA VE ADANA BÜYÜKŞEHİR KOORDİNATÖRLÜĞÜ KÖKTAŞ’IN 
Toplantıda 'İl Koordinatörlükleri' de belli oldu. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da görev alarak Adana ve Antalya illeri koordinatörü oldu. Diğer bölge koordinatörleri ise şu isimlerden oluştu: İstanbul eski Milletvekili Harun Karaca İç Anadolu Bölgesi, Elazığ eski Milletvekili Metin Bulut Güneydoğu Bölgesi, Konya eski Milletvekili Ömer Ünal Eğe Bölgesi, Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım Marmara Bölgesi, Afyonkarahisar eski Milletvekili Ahmet Koca Akdeniz Bölgesi, Erzurum eski Milletvekili Mucahit Daloğlu ise Doğu Anadolu Bölgesi.

KAYNAK: SAMSUNGAZETESİ.COM

fuat köktaş koordinatör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Narkotik köpeği
Narkotik köpeği "Keita" göz açtırmadı
Sanayiciye Fas Morali
Sanayiciye Fas Morali