Advert
Advert Advert Advert

Bakan Demircan hemşehrilerini ağırladı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın Ankara'da hemşehrilerini ağırladığı bildirildi.

Bakan Demircan hemşehrilerini ağırladı
Bakan Demircan hemşehrilerini ağırladı Yalçın Karataş

Sağlık Bakanlığı basın biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bakan Demircan, AK Parti'nin 16. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri için Ankara'ya gelen Samsun il teşkilatı mensupları ile Hakimevi'nde verdiği yemekte bir araya geldi.

Yemeğe, Eski Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, İl Başkanı Muharrem Göksel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve teşkilat üyeleri katıldı.

Hemşehrilerine ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Demircan, her alanda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 15 yıldır ülkeye hizmet etmek için çalışan bir partinin mensuplarıyız. Bizler bir aileyiz. AK Parti camiasını Samsun'da temsil eden kadroyuz. Gücümüz milletle olan birlik beraberliğimizde. Bu güzel günde ziyarete geldiniz, mutlu ettiniz."

Hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu belirten Demircan, Samsun adına bayrağı devraldığına işaret ederek eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür etti, bayrağı daha yukarılara taşımak için teşkilat mensupları ve ilin yerel yöneticilerinin uyarı ve önerilerine ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

Kılıç da 2019 için sıkı bir tempoda çalışacaklarının altını çizerek şunları kaydetti:

"Gece gündüz demeden Sayın Bakanımızın koordinasyonunda güzel çalışmalara devam edeceğiz. 2019'a kadar çok çalışacağız, bu millete borcumuz var."

 İl Başkanı Muharrem Göksel de yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değinerek, "Türkiye'nin geleceği ile AK Parti'nin geleceği kesişmiştir." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor