Advert
Advert Advert Advert

Milletvekili Köktaş: AK Parti Milletin ve Geleceğin partisi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Canik ve Tekkeköy ilçe teşkilat üyeleri ile sohbet etti.

Milletvekili Köktaş: AK Parti Milletin ve Geleceğin partisi
Milletvekili Köktaş: AK Parti Milletin ve Geleceğin partisi Yalçın Karataş
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlçe Teşkilatları'na gerçekleştirdiği ziyaretlerine, Canik ve Tekkeköy ile devam etti. 
 
Hükümet ve yerel yönetimlerin çalışmaları, genel siyaset, 2019 yerel ve genel seçimlerinin ne anlam ifade ettiği üzerine konuşulduğu ziyaretlerde, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve teşkilat üyeleri hazır bulundu. 
 
AK Parti olarak son 15 yılda her alanda milletimizi tarihi nitelikte reformlarla özlemini çektiği yatırımlarla buluşturduklarını belirten Milletvekili Köktaş, "Allah’a hamd olsun son 15 yılda, ülkemize ve bulunduğumuz yeri borçlu olduğumuz aziz milletimize hizmetten başka hiçbir hedefimiz, gayemiz olmadı. Onun için her gün, bugün ülkemiz ve milletimiz için ne yaptık sorusunu sorarak nefsimizi sürekli hesaba çekerek, kendimizi her daim yenileyerek bugünlere geldik. 
İşte bu anlayış içinde çocuklarımızın, gençlerimizin, gazilerimizin, şehitlerimizin bize emaneti olan bu güzel ülkeyi kalkındırmak, büyütmek her alanda muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 
Geleceğimiz için hayaller kurmaya ve bu hayalleri tek tek gerçeğe dönüştürmeye devam inşallah edeceğiz. 
AK Parti’nin milletin ve geleceğin partisi olarak Türkiye’ye edeceği daha çok hizmet, kazandıracağı daha çok yatırım, projeler ve hizmetler var. Bunu yorulmadan, yılmadan, teşkilatlarımızla birlikte, milletimizin ettiği duaların gücü ile gerçekleştirmeye gayret göstereceğiz." dedi.
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler