Advert
Advert

Terme Belediyesi İsraf Etmiyor

Terme Belediyesi, kullanılmış malzemelerin israfının önüne geçerek, bunları park ve bahçelerde yaptığı çevre düzenleme çalışmalarında değerlendiriyor.

Terme Belediyesi İsraf Etmiyor
Terme Belediyesi İsraf Etmiyor Yalçın Karataş

Terme Belediyesi, devam ettirdiği park ve bahçe çalışmalarında tasarrufu da elden bırakmıyor.  Bu hafta tamamlanan üç park çevre düzenleme çalışmalarında, hurdaya ayrılan malzemeler kullanılarak, Terme Belediyesi için önemli tasarruflar sağlandı.

Terme Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üç çocuk ve oyun parkı yenilendi. Yenilenen parkların çevre düzenlemesi de tamamlandı. Mahalle sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda oyun grupları yenilenen parklar yeniden çocuklar ve büyüklerin keyifli kullanımına sunuldu. Ortasöğütlü, Tutluk ve Çay Mahallesi parklarından ikisinin çevre düzenlemelerinde, belediyenin önceki çalışmalarında kullandığı ve hurdaya çıkan malzemeler, yenilerek değerlendirildi. Terme Belediyesi bu uygulaması ile önemli bir tasarruf sağladı.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin mahallelerindeki park ve oyun alanlarının yenilenme ve çevre düzenleme çalışmalarının devam edeceğini, sırada Gündoğdu ve Söğütlü mahalle parklarının bulunduğunu ifade etti. Başkan Kul, "Çocuklarımızın yaz ve hafta tatillerini parklarda eğlenip oyunlar oynayarak, hemşehrilerimizin de spor yaparak değerlendirmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelen talepler üzerine üç parkımızda yenileme çalışmalarını tamamladık, çevre düzenlemelerini de gerçekleştirerek hizmete açtık. Amacımız insanların sağlıklı ve mutlu yaşamasına katkı sağlamak" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı