Advert
Advert Advert Advert

İlçe ve Şube Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Müdürlüğümüzce düzenli olarak yıl içerisinde yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan faaliyetlerin planlanması amacıyla İl Değerlendirme toplantısı yapılmaktadır.

İlçe ve Şube  Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
İlçe ve Şube  Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Yalçın Karataş

 Zirai Karantina Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan Toplantıya Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü V. Nail Kırmacı, İl Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katılmışlardır. İl Müdürü V. Nail Kırmacı yaptığı açılış konuşmasında; Tarım camiası olarak yaklaşık 1200 personelin fedakarca yaptığı çalışmalarla çok önemli hizmetlerin yerine getirildiğini, balıktan gıdaya, tarladan sofraya her alana dokunulduğunu bunun yanında tarımda üretim yapan kesime 180 milyon TL.nin üzerinde yıllık desteklerle üretimin artırılmasına katkı sağlandığını belirtmiştir.

Bu kadar geniş kesime çok farklı alanlarda büyük bütçelerle yaptığımızın faaliyetlerin duyurulması ve geniş kitlelerin haberdar edilmesi açısından da elimizden gelen gayretin gösterilmesi gerektiğini söyleyerek yaptıkları çalışmalardan ötürü tüm çalışanlara teşekkür ederim dedi.

    Toplantının devamında Şube Müdürleri Şubelerinin faaliyetleri konusunda yapılanları ve yapılacakları anlatarak karşılıklı istişare ile sorunlar ve çözüm yolları üzerinde görüş alışverişi yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnternet yayınlarına denetim geldi
İnternet yayınlarına denetim geldi
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret