Advert
Advert

Fuat Köktaş'a Teşkilat Morali

Fuat Köktaş'a 'Teşkilat' morali Hac vazifesini yerine getirmek için kutsal topraklara gidecek olan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Samsun ilçe teşkilatlarını gezerek hem helallik aldı, hem de moral topladı.

Fuat Köktaş'a Teşkilat Morali
Fuat Köktaş'a Teşkilat Morali Yalçın Karataş

Son günlerde ilçe ziyaretlerine ağırlık veren AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, hac vazifesi öncesi, İlkadım, Atakum, Ladik, Kavak, Asarcık, Havza ve Vezirköprü ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Köktaş, kutsal  topraklara gitmeden önce hem partililerle buluştu, hem de helallik istedi. Bayramdan sonra kendilerinini yoğun bir kongre sürecinin beklediğini hatılatan Köktaş, "AK Parti seçimden seçime hazırlanan bir parti değildir. Bir seçim bittiğinde ertesi gün o seçimin artılarına, eksilerine bakıp, değerlendirmelerinin yapılmasından sonra, gelecek seçimin hesaplarını yapmaya, istişarelerini gerçekleştirmeye, adeta ilmek ilmek dokuyarak seçim çalışmalarının hazırlıklarını yapmaya başlayan bir partidir" dedi. 

YİNE DESTAN YAZACAĞIZ

 2019 yılında 3 seçimin bir arada yapılacağını hatırlatan Fuat Köktaş, "2019 yılıdaki seçimler büyük önem arz ediyor. Bunun için bu çalışmalarımızı, teşkilatlarımızla, belediye meclis üyelerimizle, belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle birlikte eksiksiz olarak hazırlanmak adına toplantılarımızı titizlikle sürdürüyoruz. İlimiz olmak üzere Türkiye'nin her tarafında ilk günkü heyecanla kutlu yürüyüşümüze devam etmek için her zamankinden fazla çalışacak inşallah yine destan yazacağız" diye konuştu.

'BİR OLACAĞIZ, BERABER OLACAĞIZ'

 Milletvekili Köktaş ayrıca, "AK Parti tüm mazlumların ve mağdurların hamisidir.

 Bunun için hükümetlerimiz döneminde dünyanın neresinde gözü yaşlı, gönlü kırık, eziyet çeken, zulme uğrayan mazlum varsa hepsine el uzattı. Bunun için bizim daha da güçlü olmaya ihtiyacımız var. Bu anlamda yaptığımız toplantıların tek gayesi var; biz bir olacağız, beraber olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. İnşallah gerçekleştireceğimiz kongrelerimiz milletimiz ile yeniden kucaklaşmamıza, yaptığımız hizmetleri anlatmamıza vesile olacaktır. Şimdiden kongrelerimizin sonuçları itibariyle hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

Kaynak; Samsungazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’