Advert
Advert

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman'a Veda Yemeği

Havza Kaymakam Vekilliğini yürüten ve Afyon Evciler Kaymakam Vekilliğine atanan Cengiz Nayman için veda yemeği düzenlendi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman'a Veda Yemeği
Havza Kaymakamı Cengiz Nayman'a Veda Yemeği

Kaymakam Vekili Nayman için bir otelde düzenlenen veda yemeğine, Garnizon Komutanı Üsteğmen Bahadır Çay, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ve ilçede çeşitli kamu kurumlarında görev yapan daire amirleri katıldı.

Nayman, yaptığı konuşmada, Havza'da kısa süre içinde güzel işler yaptıklarını ve güzel dostlar kazandığını belirtti.

Nayman, "Bizim mesleğin gereği bu. Bir süre sonra bulunduğumuz yerden ayrılma. Havza'da güzel çalışmalara hep birlikte imza attık. Havza bir kaymakam için çalışılacak güzel ilçelerden biri. Kaymakamlığımız, belediyemiz ve diğer kurumlarımız arasındaki uyum ile güzel bir çalışma ortamı bulduk. Allah bu birlikteliğinizi bozmasın. Ayrılık biraz zor olsa da bizim gibi memurlar için kaderin böyle olması gerekiyor, biz de buna uyuyoruz. Siz değerli hemşehrilerime kapım her zaman açık." şeklinde konuştu.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise 6 aylık süre zarfında yakalanan uyum ile Havza için önemli işlerin başarıldığını ifade ederek "Kaymakamımız Cengiz Nayman ile çalışmaktan mutluluk duyduk, kendisi ile çalışmak güzeldi. İnşallah ilçemizde göstermiş olduğu bu başarıyı görevi boyunca sürdüreceğine eminim. Yeni görev yerinde başarılar diliyoruz." diye konuştu.

Program sonunda İkiz, Nayman'a çeşitli hediyeler takdim etti.

- Kavak Kaymakamı Gökpınar'a ziyaret

Kavak Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ergin Taş, Kaymakam Hasan Gökpınar'ı makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Taş, köy iken mahalle statüsüne dönüşen, İdrisli, Muhsinli, Çayırlı ve Beyköy mahallesi hudutlarında kalan 390 dekar arazide sulu tarıma geçiş çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Verdiği bilgilerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Gökpınar, Taş'a teşekkür ederek, bu konudaki çalışmalar hakkında kendilerine destek vereceğini bildirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizliği Yenen İlçe Kavak
İşsizliği Yenen İlçe Kavak
Yüzbinlerce ton fındık zurufu heba olmasın
Yüzbinlerce ton fındık zurufu heba olmasın