Advert
Advert Advert Advert

Ayvacık Belediyesi'nden Yaşlı Kadına Ev Yardımı

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur İlçe Mahallelerinde yaptığı incelemeler sonucunda tespit ettiği, Esenyurt Mahallesinde evi oturulamaz halde olan Fatma Teyzeye yardım eli uzattı.

Ayvacık Belediyesi'nden Yaşlı Kadına Ev Yardımı
Ayvacık Belediyesi'nden Yaşlı Kadına Ev Yardımı Yalçın Karataş

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile yardıma muhtaç her kesimden vatandaşa yardım eli uzatan Belediye Başkanı Belur Kurban Bayramı münasebeti ile ilçedeki mahalleleri gezip vatandaşlarla bayramlaşırken Fatma teyzeyi unutmadı. Esenyurt mahallesinde engelli kızı ile beraber mevcut evlerinde zor koşullar altında yaşam mücadelesi veren Fatma Teyzeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Belur  hem elini öptü hem de  kendisine ev yapma sözü verdi.

Vatandaşların refahına katkı sunmak açısından Belediyelerin her konuda üstüne düşeni yapması gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı  Belur “ Bu kapsamda İlçemiz sınırları içinde, temel ihtiyaçlarını karşılayamayan ve hayatlarını en düşük seviyede bile sürdürmekte güçlük çeken dar gelirli yaşlı, düşkün, yoksul, muhtaç, kimsesiz ve engelli vatandaşlarımıza belediyemizin imkanları dahilin de yardım etmeye çalışıyoruz. Fatma teyzemi bu mübarek Kurban Bayramında ziyaret edip elini öperek hayırlı duasını almak istedik.

Fatma teyze bizim annemiz. Onu öyle kabul ediyorum. Evlat olarak vazifemizi yerine getirdik. İnşallah en kısa sürede yeni evini tamamlayıp Fatma teyzemizi ömrünün geri kalanında barınacağı sıcak bir yuvaya kavuşturmanın sevincini yaşamış olacağız. Kendisini yeni evinde de ziyaret edeceğim.” Dedi.

Fatma teyze ile  bir süre sohbet eden Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur  hayırlı dualarını aldıktan sonra Esenyurt mahallesinden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler