Advert
Advert

Samsun Uğur Okulları'nda Davut Numanoğlu dönemi!

'Kurucu Müdürü' olduğu İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden emekliye ayrılan Davut Numanoğlu, Uğur Okulları Genel Müdürü oldu.

Samsun Uğur Okulları'nda Davut Numanoğlu dönemi!
Samsun Uğur Okulları'nda Davut Numanoğlu dönemi! Yalçın Karataş

2008 yılında kurulan İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün kurucu müdürü olarak uzun yıllardır görev yapan, önceki gün de emekliye ayrılan Davut Numanoğlu, çok önemli bir anlaşmaya imza attı. Numanoğlu, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde de yeniden yapılanmaya giden Samsun Uğur Okulları'nın Genel Müdürü oldu. Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu'nun Samsun Uğur Okulları'nın yeniden yapılandırılmasına yönelik başlattığı çalışmalar ve Kurucu Müdürü Necati Tanrıkulu'nun talimatıyla yönetim kadrosunu adeta yenileyen ünlü eğitim kurumu, ilk iş olarak Genel Müdürlük görevine Davut Numanoğlu'nu getirdi. Genel Müdür Yardımcılığı'na ise yine tanıdık bir isim, Ladik Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan ayrılan Seyitahmet Sulubey atandı.

 YENİ KADROLAR, YENİLEN YÜZ

 Kurucu Müdür Necati Tanrıkulu açıklamnasında, "Uğur Okulları Genel Müdürü Sayın Nevzat Kulaberoğlu, yeniden yapılanmamız konusunda alanında uzman, 'güçlü yönetim' kurulmasını istedi. Bizler de Samsun eğitiminin en tecrübeli isimleri olan Davut Numanoğlu ve Seyitahmet Sulubey ile anlaştık. Uğur Okulları bu eğitim öğretim döneminde yeni yönetim kurulu kadrosuyla, yenilenen yüzüyle, Samsun eğitimine kalite, tecrübe ve yön vermeye devam edecek" dedi. 

NUMANOĞLU: EĞİTİM KALİTESİ ARTACAK

 Samsun Uğur Okulları'nın yeni Genel Müdürü Davut Numanoğlu ise, "Çok büyük ve çok güçlü bir eğitim kurumunda görev alacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Tüm tecrübemizle Ugur Okulları'ndaki eğitim kalitesi artırmaya, çocuklarımızı çok daha iyi bir geleceğe hazırlamaya çalışacağız" diye konuştu.

Kaynak; samsungazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı