Advert
Advert

Uğur Okulları yeni yerinde!

Samsun'da Uğur Okulları, Canik İlçesi Hasköy Mahallesi'ndeki yeni kampüsünde 18 Eylül'de öğrencileriyle buluşacak.

Uğur Okulları yeni yerinde!
Uğur Okulları yeni yerinde!

Samsun Uğur Okulları 2017-2018 eğitim öğretim döneminde yeni kampüsünde hizmet verecek. 5 yıldır Atakum’da Anadolu Lisesi olarak faaliyet gösteren Samsun Uğur Okulları yeni dönemde hem Anadolu Lisesi hem de Fen Lisesi eğitimi verecek. Canik’te Hasköy Mahallesi 170. Sokak'taki kampüs 18 Eylül’de öğrencileriyle buluşacak. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Samsun Uğur Okulları Kurucusu Necati Tanrıkulu, yeni kampüsle birlikte yeni bir döneme girdiklerini söyledi.

2001 yılından itibaren Samsun’da özel öğretimin her alanında dershane, etüt merkezi, kurs, kişisel gelişim kursu olarak faaliyet gösterdiklerini ifade eden Tanrıkulu şunları söyledi:

 5 YILDIZLI BİR KAMPÜS

Türkiye’de Özel Öğretim Kurumlarının dönüşüm değişim sürecinden çok önce 2011-2012 döneminde kurumlarımıza ilave olarak kurduğumu Anadolu Lisemiz farklı formatıyla gerçekten farklı bir okul oldu. Sadece lise eğitimi veren bir okul olmamız önemli bir fark. Ayrıca Lise sadece lise öğrencileri için ayrı bir kampüs olması son derece önemli. Akademik anlayışı ön planda tutarak YGS-LYS odaklı bir yaklaşım yine önemli bir fark. Bu anlayışla 5 yıl önce demiştik ki 5 yıldızlı bir kampüs yapamadık ama 5 yıldızlı gönlümüzü koyduk. İşte tam 5 yıldır bu şiarla, bu gönülle okulumuzu bu güne kadar getirdik. Şimdi bu 5 yıldızlı gönlümüzü 5 yıldızlı bir kampüsle taçlandırıyoruz.  

ANADOLU LİSESİNE EK FEN LİSESİ

Canik ilçemizdeki bu kampüsümüzde sosyal donatı alanlarından spor merkezlerine kadar tüm ayrıntıları en mükemmel şekilde mevcut mevcut öğrencilerimiz ve velilerimize hayırlı uğurlu olsun. Yeni kampüsle birlikte Anadolu Lisesi’ne ek olarak Fen Lisesi de açılıyor. Akademik ve bireysel gelişimi destekleyen Samsun Uğur Anadolu Lisesi ve Samsun Uğur Fen Lisesi sınava hazırlık merkezleri ve kişiye özgü rehberlik ile öğrencilerine yeni adresinde de başarılı bir gelecek sunuyor.

 GENEL MÜDÜR NEVZAT KULABEROĞLU'NA TEŞEKKÜR

Canik Kampüsü'nün Uğur Okulları'na kazandırılması için desteklerini esirgemeyen Uğur Okulları Genel Müdürü sayın Nevzat Kulaberoğlu’na teşekkür ediyorum. Sayın Genel Müdürümüz her alanda her konuda yanımızda olmuş, desteğini esirgememiştir."

DAVUT NUMANOĞLU VE SEYİTAHMET SULUBEY

Genel Müdür Nevzat Kulaberoğlu'nun da talimatlarıyla Samsun Uğur Okulları'na yönetici olarak çok üst düzey atamalar yaptıklarına dikkati çeken Necati Tanrıkulu, "İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu ve Ladik Belediye Başkan Yardımcısı Seyitahmet Sulubey’i ailemize kattık. Bu da bizi ayrıca memnun etti" diye konuştu.

Kaynak; samsungazetesi

 

 

davut numanoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüzbinlerce ton fındık zurufu heba olmasın
Yüzbinlerce ton fındık zurufu heba olmasın
İhmal ve dikkatsizlik ormanların baş düşmanı oldu
İhmal ve dikkatsizlik ormanların baş düşmanı oldu