Advert
Advert Advert Advert

Kaldırımlar Yenileniyor

Terme Belediyesi vatandaşların rahatı için ulaşım ağlarını yenilemeye devam ediyor. Yol ve kaldırım yenileme çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Kaldırımlar Yenileniyor
Kaldırımlar Yenileniyor Yalçın Karataş

TERME BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN RAHATI İÇİN ÇALIŞIYOR.

Terme Belediyesi vatandaşların rahatı için ulaşım ağlarını yenilemeye devam ediyor. Yol ve kaldırım yenileme çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Ekiplerin durmaksızın devam ettirdiği çalışmalar ile Lise Sokak kaldırım ve yol yenileme çalışmaları bitirilerek halkın kullanımına açıldı.

TÜM SOKAKLARA ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ.

Terme Belediyesi ilçenin tüm sokaklarına ulaşmayı hedefliyor. Belediye Başkanı Şenol Kul ‘ İlçemizde ciddi bir ulaşım sorunu mevcuttu. Çalışma planımızı öncelikle alt yapı sorunlarını halledip ardından üst yapı çalışmalarını başlatmak üzerine kurduk. Bu çalışmalar görünenden çok daha zorluydu. Ama sonunda bu günlere geldik. Şehrin görünen yüzü için imkânlarımızı maksimuma çıkararak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu hafta Lise Sokak, önümüzdeki günlerde ise diğer sokaklarımız yavaş yavaş yenilenerek vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak. Biraz sabır ve desteğiniz ile her şey çok daha güzel olacak. Hedefimiz tüm sokaklara ulaşmak. Çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olması dileklerimle. ’dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor
Murat Karayalçın Samsun'a geliyor