Advert
Advert Advert

Samsun eski Milletvekili partisinden ihraç edildi

MHP Genel Başkanlığı tarafından Bafra MHP ilçe başkanlığına gönderilen karar dilekçesinde alınan kararlara göre partiden bazı isimleri ihraç etti.

Samsun eski Milletvekili partisinden ihraç edildi
Samsun eski Milletvekili partisinden ihraç edildi Yalçın Karataş
Advert

Bafra MHP ilçe başkanlığı aldığı karar ile partiden bazı isimleri ihraç etti.

MHP Genel Başkanlı tarafından Bafra MHP ilçe başkanlığına gönderilen karar dilekçesin de alınan kararlara göre  partiden bazı isimleri ihraç etti.

MHP ilçe başkanlığı da Genel Merkezden gelen Karar Dilekçesiyle bugün karar ile partiden ihraç ettiği isimleri kamuoyuna açıkladı.

Bafra MHP'den İhraç edilen  o isimler

Cemalettin ŞİMŞEK -  Eski Samsun MHP milletvekili

Hüseyin ACAR -  Eski MHP  İlçe başkanı

Osman SÜZÖN -  Eski Yönetim Kurulu Üyesi 

Varol Taşdemir -  Eski Yönetim Kurulu Üyesi 

İlhan TARIM  - Bafra MHP Parti Üyesi

Cihad UNAT - Bafra MHP Parti Üyesi

Kamuoyunda ve sosyal medyada parti aleyhine yaptığı paylaşımlar ve söylemler nedeni ile  parti tüzüğünün 11. maddesinde belirtilen görev ve sorumluluklar ile bağdaşmayan,söylem ve konuşmalar neticesinde parti disiplin hükümlerini ihlal ettikleri gerekçesi ile,ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edildiler.

MHP GENEL BAŞKANLIĞINDAN BAFRA ESKİ MİLLET VEKİLİ ESKİ MHP  İLÇE BAŞKANI ESKİ YÖNETİME VE PARTİ ÜYESİNE  İHRAÇ 
MHP Genel Başkanlığı Eski MHP Samsun Millet Vekili Cemalettin Şimşek,MHP Bafra İlçe Başkanlığı eski Yönetim Başkanı Av.Hüseyin Acar,Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Süzen,Varol Taşdemir ve MHP Parti Üyesi İlhan Tarım, Cihad Unat'ın kamuoyu önünde ve Sosyal Medya da yaptıkları bir kısım açıklamaların,toplantıların ve benzeri faaliyetlerin incelenmesi sonucun da MHP Parti Tüzüğünün 11.maddesin de belirtilen Görev ve Sorumluluklarla bağdaşmayan bir çok eylem,söylemiyle Partinin Yetkili Organlarının aldığı ve belirlediği kararla,politikalara aykırı şekil de platformların kurulmasını desteklemek,bu kapsam da Partinin Disiplin,Hiyerarşisine aykırı biçim de hareket etmek suritiyle  Partinin Tüzüğünün Disiplin Hükümlerini ihlal ettikleri gerekçesiyle Parti Tüzüğünün 78/4e -78/4e maddelerini ihlal mahiyetin de eylem ve açıklamalarının yanın da benzeri faaliyetler içersin de olmak surtiyle Parti Üyeliğinden Kesin İhraç Talebi Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Disiplin Kuruluna Sevk Edildiler."

Kaynak: Bafra55

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu