Advert
Advert

AK Parti Havza İlçe Kongresi gerçekleştirildi

AK Parti Havza 6. Olağan Kongresi’nde konuşan AK Parti samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Bu milletin huzuru, hür ve refah içerisinde yaşaması bizim boynumuzun borcudur” dedi.

AK Parti Havza İlçe Kongresi gerçekleştirildi
AK Parti Havza İlçe Kongresi gerçekleştirildi Yalçın Karataş
Advert

AK Parti Havza 6. Olağan Kongre, Havza Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 20., 21. ve 22. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, önceki dönem AK Parti İl Başkanları Osman Çetinkaya ve Ali Akyüz, AK Parti ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve delegeler katıldı.

BİZİ YIKAMADILAR, YIKAMAYACAKLAR

Türkiye’nin terörle ve baskılarla yıkılmaya çalışıldığını söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Medeniyetimizi ortadan kaldırmak için 300 yıl boyunca açılan savaşlarla, bizim benliğimizi unutturmaya çalıştılar. Ama medeniyet olgusu, materyal değildir. Milletlerin yaşam tarzıyla oluşmaktadır. Şimdi soruyorlar, ‘Türkiye nasıl oluyor da milli gelirine oranla bu kadar millete mazluma yardım ediyor’ diye. Bunu anlamaya çalışıyorlar. Bu yardımlar Allah’ın emridir. Zekât vermek Allah’ın emridir. Kişinin nasıl zekâtı varsa, devletlerin de zekâtı vardır. Bizde zekâtımızı veriyoruz. Türkiye’yi terörle, baskıyla, okyanus ötesinden gelen hain talimatlarla yıkmaya çalışıyorlar. Ancak başarılı olamıyorlar. Birlik ve beraberliğimiz, iman gücümüz ve kardeşliğimiz sayesinde bizi yıkamadılar, yıkamayacaklar. Bunların cevabını zaten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan en güzel şekilde veriyor” diye konuştu.

YOLUMUZ BİR, DAVAMIZ BİR

AK Parti Havza 6. Olağan Kongresi’ne tek listeden aday olan ve 270 delegenin oyunu alan ilçe başkanı Sebahattin Özdemir’i tebrik eden Göksel, sözlerini şöyle tamamladı: “Kongrelerimizin ardından bizi önemli bir süreç bekliyor. 2019 seçimleriyle birlikte, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla koşacağız. Bunu da birlik ve beraberliğimizle, yılmadan, yıkılmadan ve mücadeleyle yapacağız. Geçmişimizi unutmuyoruz ki geleceğimizi sağlam temellere oturtalım. Bizim yolumuz bir, davamız bir, yapacağımız işler belli ve karşımızdakiler bellidir. Herkes istikametini doğru tutsun, birbirinin yanında dursun. Ben yalnızım diyen bir liderimiz var. Onun yalnız olmadığını Havza’dan, Samsun’dan ve Türkiye’den, tüm Dünya’ya ilan edelim. Kongremizin ülkemize, şehrimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama