Advert
Advert Advert

Düğünde davulcuların şovu kazayla bitti

Çarşamba ilçesinde bir düğünde dönerek şov yapan iki davulcudan birinin kullandığı davulun ipi kopunca, davul gösteriyi cep telefonuyla kaydeden kadına hızlıca çaptı.

Düğünde davulcuların şovu kazayla bitti
Düğünde davulcuların şovu kazayla bitti Yalçın Karataş
Advert

Çarpmanın etkisiyle sarsılan kadın çarpma anını da kaydetti.

Çayvar Mahallesi'nde yaşayan N.K., gittiği düğünde davulcuların şovunu izlerken bir kazanın mağduru oldu.

Düğünde ön sıralarda yer alan K., iki davulcunun dikkat çeken şovunu, cep telefonuyla kaydetmek istedi. Önce yerde yatan sonra da davullarıyla ayağa kalkarak hızlıca dönmeye başlayan davulculardan birinin çaldığı davulun ipi kopunca davul hızlıca cep telefonuyla kayıt yapan K.'nın üzerine geldi. Çarpmanın etkisi ile sarsılan K., kaza anını da cep telefonuna kaydetti.

AA muhabirine, yaşadığı kazayı anlatan K., arkadaşının düğününe gittiğini, gösteriyi cep telefonuyla kaydederken bir anda davulu üzerinde bulduğunu söyledi.

Davulun üzerine çok hızlı geldiğini ve kazayı ucuz atlattığını ifade eden K., "Elimle telefonu tuttuğum için telefon beni davulun çok hızlı çarpmasından korudu. O anda elim ayağım titredi. Düğün sahipleri beni sakinleştirdi. Bundan sonra düğünlerde ön sırada oturmam." diye konuştu.

N.K., kendi yerinde çocuklarının olması durumunda daha büyük bir kazanın yaşanmış olabileceğini, bunun için şükrettiğini sözlerine ekledi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu