Advert
Advert Advert

Agromec Samsun Tarım Fuarı’nda fark yaratıyor

1 Ekim 2017’de 60.yılını kutlayan Agromec, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle, Samsun Tarım Fuarı 2017’de açtığı standla adından söz ettiriyor.

Agromec Samsun Tarım Fuarı’nda fark yaratıyor
Agromec Samsun Tarım Fuarı’nda fark yaratıyor Yalçın Karataş
Advert

Standında sergilediği, motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri  gibi pek çok ürünle tam not alıyor.

Bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu, fuarcılığında markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu  Başkanı Kerem ÖZAL, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Agromec Genel Müdürü Salih Özal, ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz.

Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve  yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara,Adana, Çorum Fuarlar'ına direk kendimiz katılıyoruz.

Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor.Bu yüzden, kendi şehrimiz olan Samsun'da ne fuarı düzenlenirse düzenlensin, sektör ayırt etmeksizin her fuara katılarak ilimize ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Bu fuarda da standımıza İlgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz.

Dünya Markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı  fuara standımıza bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu