Advert
Advert Advert

Taşçı 63. mağazayı açtı Atakum'da yardımlaşmanın adı: 'Hayır Çarşısı'

Atakum Belediyesinin örnek projesi Hayır Çarşısı’nda bugün 63. mağazanın açılışını gerçekleştiren Başkan Taşçı, “Yardımsever vatandaşlarımızın desteğiyle büyüyen Hayır Çarşısı projemiz Atakum’un ne kadar büyük bir aile olduğunun göstergesi” dedi.

Taşçı 63. mağazayı açtı Atakum'da yardımlaşmanın adı: 'Hayır Çarşısı'
Taşçı 63. mağazayı açtı Atakum'da yardımlaşmanın adı: 'Hayır Çarşısı' Yalçın Karataş
Advert

Atakum Belediyesi tarafından başlatılan ve kısa süre içerisinde birçok belediyeye örnek olan Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı projesi kapsamında bugün, Yeni Mahalle Gaffar Okkan Caddesinde 63. Mağaza açıldı. Açılış kurdelesini kesen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakumlu hemşerilerimizin yardımsever duruşuyla her geçen gün büyüyen Hayır Çarşısı projemiz, ihtiyaç sahipleriyle yardımsever vatandaşlarımızın arasında köprü kurmaya devam ediyor” diye konuştu.

Atakum’da örnek bir birlik ve beraberlik ruhu olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum ilçesinde yaşayan vatandaşlarımız büyük bir ailenin birer ferdi gibi. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile yardımsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı projemiz kapsamında bugüne kadar 63 mağaza açtık. Hayır sever vatandaşlarımızın destekleriyle, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hayır Çarşısı projesine destek olmak isteyen vatandaşlara çağrıda bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hemşerilerimizin duyarlılığı ile güçlenen ve büyüyen Hayır Çarşısını daha da güçlendirmek, daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyoruz. Biliyoruz ki, vatandaşlarımızın kullanmadıkları, hatta işe yaramadığını düşündükleri eşyaları ve giysileri, başka bir yerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ciddi bir destek olabiliyor. Bu düşünceden hareketle, vatandaşlarımızın Hayır Çarşısı ile irtibatta olmasını ve kullanmadıkları giysileri, eşyaları ulaştırmalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu